Yatırım yapmaya başla!

Florian Kohler’den Ustalık Gerektiren Bilardo PerformanslarıBilardonun dünya çapında en çok ilgi gören sporlardan birisi olduğu bilinmektedir. Profesyonel olarak yapılan ve büyük izleyici kitlelerine ulaşan bu spor aynı zamanda insanların günlük hayatta da yaptığı bir aktivitedir. Videoda ise dünyanın en iyi bilardocularından biri olarak bilinen Florian Kohler’in artistik bilardo performanslarına tanık olacaksınız.

Bilardonun çeşitli oynanış şekilleri mevcuttur. Ağırlıklı olarak 3 Top ve Amerikan Bilardosu olarak oynanan bu oyun büyük ilgi görmektedir. Amerikan Bilardosunda, masanın her köşesinde delikler vardır ve oyuncular topları deliklerden geçirmeye çalışırlar.

3 Top Bilardoda ise adından da anlaşılacağı üzere 3 top mevcuttur ve oyuncular bir top ile diğer iki topu vurmaya çalışırlar. Bilardo sporcuları oyunu oynarken pek çok ihtimali göz önünde bulundurarak hareket ederler.

Videoda ise bilardonun tüm standartlarının dışında, izleyiciye hayranlık uyandıran bir performansı izliyorsunuz. Artistik Bilardo olarak adlandırılan bu türde, bilardo topları ile fizik kurallarına kafa tutan hareketlere tanık oluyorsunuz. Florian Kohler’i artistik bilardo dalında ün salmış başlıca bilardo ustalarından sayabiliriz.

Usta bilardocunun, ıstakası ile topa verdiği falsolar şaşkınlık uyandırıyor. Artistlik hareketlerden de anlaşılacağı üzere bu gösterinin üstün bir yetenek ve hesaplama yeteneği gerektirdiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Videonun devamında bu gösteriye modellerin de eşlik ettiği görülüyor. Özellikle dönen halka içerisinden topun kusursuz şekilde geçirildiği görüntüler izleyenlere “yok artık” dedirtiyor. Bilardo topuna bu denli bir yön verilmesi izleyenlere sihirli bir gösteri olduğunu hissettiriyor.

Dünyada çok geniş çevrelere hitap eden ve büyük ilgi gören bilardo sporu izleyenlere etkileyici görüntüler yaşatmaktadır. Dünyanın en iyi bilardocularından biri olarak gösterilen Florian Kohler’in artistik bilardo dalında izleyenlere yaşattığı görsel şölen tüm otoritelerce takdire şayandır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum