Paylaşım

FlexPai Akıllı Telefon Dünyasının ilk Katlanabilir Ürününü Tanıttı

 

Son günlerde katlanabilir telefonlar ile ilgili sektörün öncü firmalarından çeşitli haberler geliyor. Özellikle Huawei ve Samsung gibi şirketlerin bu teknolojiye büyük önem verdiği biliniyor. Geçtiğimiz günlerde hem Samsung hem de Huawei katlanabilir telefon modellerinin çıkacağı tarihleri açıklamıştı.

Teknoloji devlerinden gelen açıklamalar sonrası katlanabilir teknolojiye sahip telefonlara dair heyecan iyice artmıştı. Ancak dünyanın ilk katlanabilir telefonu hiç akıllara gelmeyecek bir firma tarafından tanıtıldı. FlexPai firması dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonunu tanıttı. AMOLED ekrana sahip cihaz, katlandığı zaman 4 inç seviyesine kadar düşüyor.

İlk olarak tanıtılan cihazın en iyisi olacağını söylememiz zor görünüyor. Videodan da görüldüğü kadarıyla ürünün pek kullanışlı olmadığını söyleyebiliriz. Snapdragon 8150 işlemcisine sahip cihazda 16 MP ve 20 MP çiftli kamera sistemi bulunuyor. Water OS adlı bilinmeyen bir işletim sistemi bulunan telefonun 200 bin kez katlanmaya dayandığı belirtiliyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur