Yatırım yapmaya başla!

Kiloları Yüzünden Alay Edilen Kadın, Zorbalara “Başarı” ile Yanıt Verdi!

Kiloları yüzünden depresyona giren genç, sonrasında da alkol ve uyuşturucuya bağımlı oldu. Tam da dibe vurduğunu düşünürken hayatını değiştirecek o büyük kararı alma cesaretini gösterdi.
Kiloları Yüzünden Alay Edilen Kadın, Zorbalara “Başarı” ile Yanıt Verdi!

Başarı hepimiz için farklı şeyler ifade etse de ona erişmek için kullanılan yöntemler, hep aynıdır. Mesela; başarılı olduğu herkes tarafından kabul edilen isimlere bir bakın. Hepsi amaca ulaşmak için vazgeçmemek gerektiğini, tutkuyu, azmi, cesareti ve benzerlerini söyler durur.

Tüm bunlara inanacak cesareti olmayanlar için boş laf gibi gelen sözler, diğerlerini başarıya götüren, sır olarak görülse de aslında açıkça ortaya serilen anahtar kelimelerdir. Hemen şimdi tanışacağınız genç kadın da dibe vurmak deyimini abartısız yaşarken bu gerçeklerin farkına varmış ve bir zamanlar onunla alay edenlere “başararak” yanıt vermiş.

Gittikçe kötüleşen yeme bozukluğu yüzünden 95 kiloya kadar çıkan 21 yaşındaki Meghan Gilbert’ın öyküsü bu!

Meghan Gilbert Başarı HikayesiÇocukken de kilolu olduğunu söyleyen Meghan’a göre yeme bozukluğunu ortaya çıkartan asıl şey, 24 saat açık büfe hizmetinin bulunduğu gemi yolculuğuymuş.

Öyle ki Meghan, o yolculukta tek oturuşta tabak tabak lazanyalar, kase kase dondurmalar yiyormuş.

Meghan’a depresyon ve anksiyete tanıları konulmuş ki rahatsızlığı insanların alaylı sözleriyle daha da kötüleşmiş.

Alkol Bağımlısı Kilolu Kadın Şu An Fitness Bloggerı Zamanla uyuşturucu ve alkole de bağımlı hale gelen Meghan, hiçbir şeyi umursamadan yemeye devam etmiş. Ancak bir gün eski fotoğraflarına bakarken resimlerde ne kadar mutsuz göründüğünün farkına varmış. Hayatını böyle sürdüremeyeceğini düşünerek değişmeye karar vermiş.

Doğru beslenmeye başlayan Meghan, bununla birlikte düzenli egzersiz de yapıyormuş.

Sıkı bir şekilde çalışan ve kendisine çirkin sözlerle lakap takanlara cevap vermek isteyen Meghan’ın bedeniyle birlikte ruhu da değişmiş. İki yıldan beri uyuşturucu kullanmayan ve 32 kilo veren Meghan, şu anda ilham verici öyküsüyle kendisiyle aynı şeyleri yaşayanları motive etmek istiyor. Kaldı ki 65 bin takipçisi olan Instagram hesabı sayesinde pek çok insana ulaşıyor.

Hayatına fitness bloggerı olarak devam eden genç kadın, yeni yaşam tarzı ile para da kazanıyor. Zira Meghan sitesinde 30 günlük bir zayıflama programının satışını yapıyor. Neticede; başarıdaki en önemli unsurun kişinin bakış açısı olduğunu söyleyen genç kadın, sadece kendisiyle değil tüm dünyayla barışık. Ve gerçekten isteyen herkesin amacına ulaşabileceğini vurguluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Başarı Hikayeleri kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum