Yatırım yapmaya başla!

Güçlü Fırtına Nedeniyle Çatısı Uçan 5 Binanın Korkunç GörüntüleriDünyada yaşanan doğal afetler fazlasıyla can ve mal kaybına yol açıyor. Bu doğal afetlerin şiddeti kaybedilen can ve malın miktarını artırıyor. Daha önceki videolarımızda doğal afetlerle ilgili bilgi ve görüntülere yer vermiştik. Bu videomuzda ise yine bir doğal afet olan fırtınanın yol açtığı bir hasardan bahsedeceğiz.

Yüksek bina ve evlerin çatıları bu şiddetli fırtınalara direnemeyip aniden yerinden kopuyor ve savruluyor. Bu hasar yalnızca çatıda değil, çatının savrulduğu alanda da oluşuyor. Üstelik dışarıda olan insanlarda bu kazaya maruz kalabiliyor. Videoda izlediğiniz gibi çatılar aniden yerinden kopuyor ve savruluyor.

Bazısı yolda bulunan park halindeki araçlara zarar veriyor bazısı da yalnızca bulunduğu binanın dibine düşüyor. Yukarıdaki videomuzda korku dolu anları izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum