Beklenen RPG Oyunu Final Fantasy VII’nin Geliş Zamanı Belli Oldu

Oyun dünyasında RPG türündeki yapımların ayrı bir yeri olduğunu söyleyebiliriz. Bu türde akıllara gelen ilk yapımlar arasında League of Legends, World of Warcraft, The Witcher gibi oyunları gösterebiliriz. Final Fantasy serisi de geçmişten bugüne oynanan dünya çapındaki oyunlardan birisi olmakta. Uzun zamandır serinin 7. oyunu meraklıları tarafından bekleniyordu.

Beklentilere son noktayı oyunun geliştiricisi Square Enix paylaşmış olduğu fragman ile koymuş oldu. Fragman ile beraber oyunun geliş tarihi de belli oldu. Videonun sonunda yapılan açıklamada görüldüğü üzere oyunun Haziran ayı içerisinde sunulması bekleniyor. Oyun ilk olarak 1997’de PlayStation için geliştirilmişti. Günümüz teknolojisi ile yeniden uyarlanan Final Fantasy VII Remake, oyun tutkunları arasında heyecan yarattı.

Final Fantasy serisinin 7. oyunu pek çok otoriteye göre tüm seri arasında en iyi hikayeye sahip. Videonun grafik kalitesinden görüleceği üzere RPG meraklıları fazlasıyla memnun kalacaktır. Oyunda grafik motoru olarak Unreal Engine teknolojisi kullanılmış. RPG serisinin beklenen oyunu PS4 konsolu için geliştiriliyor.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur