Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Filmleri Sinemada Gösterime Girmeden Önce Evinizde Seyredin!

Filmleri Sinemada Gösterime Girmeden Önce Evinizde Seyredin!

Dünya çapında, 7’den 70’e herkesin en sevdiği aktivitelerin başında film izlemek gelir. Özellikle de dünyanın en pahalı film senaryoları ile çekilen efsanevi filmlerin keyfine doyum olmaz. Ancak, sinema severlerin birçoğu bu filmleri rahatsız koltuklara sahip sinemalarda seyretmek istemeseler de evlerinde bulunan televizyonlardan aynı zevki ve görüntü kalitesini alamayacakları için mecburen salonların yolunu tutarlar. Ama artık bu klişe mazide kalacağa benziyor. Filmlere bağımlı olan insanların hem evlerinin konforundan uzaklaşmamaları hem de filmleri sinemadaki kadar keyif alarak takip etmeleri amacıyla dünyanın dört bir yanında bulunan bilişim ve teknoloji firmaları bir dizi ev sinema sistemleri üretti. Elbette ki bu sistemler kaliteleri ve fiyatları bakımından birbirlerinden ayrışmışlardır. Ancak Prima Cinema tarafından öyle bir sinema sistemi üretildi ki bu tasarım beyaz perdeyi eksiksiz bir şekilde evinize taşıyor!

Sinema salonlarında bulunan bütün özellikleri en kaliteli şekilde bünyesinde barındıran Prima Cinema System ile evinizin konforundan mahrum kalmadan en güzel ve en sevdiğiniz filmleri rahatlıkla seyredebileceksiniz. Daha şimdiden herkesin büyük rağbet gösterdiği ürün, teknolojinin insanoğluna neler sunabileceğinin de bir kanıtı. Şimdi dilerseniz, dünyanın en iyi sinema sistemlerinden biri olan Prima Cinema’ya birlikte göz atalım.

İşte karşınızda evde sinema kalitesi!

Prima Sinema Sistemi Hangi Özelliklere Sahip?

Prima Sinema Sistemi Hangi Özelliklere Sahip?Sinema sistemlerine ve odalarına genellikle görenlerde şaşkınlık yaratan ünlü evleri gibi lüks mekanlarda rastlıyoruz. Bu yeni sinema sistemi de pahalı, ancak birçok ilki de beraberinde getiriyor. Prima, filmler henüz sinemalarda gösterime girmeden direkt olarak stüdyolardan alıyor. Şirket filmleri aldıktan sonra şifreliyor ve farklı Prima Cinema sistemlerinden yayınlıyor. Elbette ki her film için bu sistem uygun değil. Prima, filmleri yayınlamadan önce telif hakları için stüdyolar ile görüşüyor. Prima için denizaşırı stratejik ortaklıklar kuran Haley Patterson, bu durumu “Teknik Üyelik” diye adlandırıyor. Prima bütün film stüdyoları ile görüşüyor, ancak filmlerin %60’ı sinemaya girmeden önce sisteme dahil olabiliyor. Stüdyo her filmin, aynı sinemalara uyguladığı anlaşma gibi 500 dolarlık kısmını alıyor.

Sizlere Evinizden Ayrılmadan Sinema Keyfi Yaşatacak Olan Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sizlere Evinizden Ayrılmadan Sinema Keyfi Yaşatacak Olan Bu Sistem Nasıl Çalışıyor?Prima Cinema, sinema korsanlığı olayını gerçekten de çok ciddiye alıyor ve şirket stüdyoların içini rahatlatmak için online ya da başka bir şekilde bilet satarak yayın yapmıyor. Bu nedenle Prima Cinema sistemini alan herhangi biri, 2016 filmleriyle güncellenen tüm zamanların en çok gişe yapan filmleri gibi yapımları sadece kişisel olarak kullanacağına dair bir sözleşme imzalıyor. Ayrıca bu sistemin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir korsanlık girişimine maruz kalıp kalmadığınız da kontrol ediliyor. Sizlere sunacağı her filmi şifreleyen bu şirket, aynı zamanda da filmlerde bulunan her kareyi filigran ile eşsiz bir şekilde kodluyor. Böylelikle, ne film ne de filme ait görüntüler sızdırılabiliyor.

Fazlasıyla İşlevsel Prima Sinema Sisteminin Fiyatı Ne Kadar?

Fazlasıyla İşlevsel Prima Sinema Sisteminin Fiyatı Ne Kadar?Star Wars’ı yenilgiye uğratması beklenen yeni filmler gibi bir an önce sinemada görmek istediğimiz en yeni yapımları ayağınıza getiren Prima Cinema’nın fiyatı 35 bin dolar. Sadece 500 adet üretilen bu sistem, 3D filmlerden 4K kaliteli yüksek çözünürlüklü filmlere kadar birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Bu sisteme sahip olabilmeniz için en azından 10 film satın almanız ve 35 bin dolarlık sistem ücretinin yanı sıra 5 bin dolarlık aylık faturayı peşin olarak ödemeniz gerekiyor.

Sinemanın konforunu evinizde en yüksek kalitede yaşamak ve hatta birçok filmi daha gösterime girmeden izlemek için elbette ki biraz yüksek rakamlarda paralar harcamanız gerekecektir. Sinema aşıkları için bulunmaz bir cihaz olan Prima Cinema hakkındaki düşünce ve yorumlarınızı bizlerle paylaşırsanız, seviniriz.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum