Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Filecoin, Flow NFT’lerini Merkeziyetsiz Hale Getirecek

Filecoin, NFT'ler için merkezi olmayan depolama sağlayacak.
Filecoin, Flow NFT’lerini Merkeziyetsiz Hale Getirecek

Filecoin yaptığı duyuru ile Flow Blockchain için depolama ortaklığı kurulduğunu açıkladı. Açıklamada ihraççıların NFT’lerinin her yerde güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlamak için yapılan bir adımın parçası olduğuna yer verildi.

Ağustos ayında, Dapper Labs’ın Filecoin’in depolama hizmetlerini Flow Blockchain ile entegre etmek için çalıştığı açıklanmıştı. İşbirliği, Flow kullanıcılarının NFT’leri basmasına, IPFS içerik adreslemesinden yararlanmasına ve belirteçleri Filecoin tarafından barındırılan merkezi olmayan depolamada saklamasına olanak tanıyacak.

Filecoin, verilerin konumlara sahip olan ve dolayısıyla içeriği kontrol edebilen merkezi varlıklara dayanması nedeniyle bu yöntemin olumsuz yönleri olduğunu iddia ediyor.

İşbirliğinin bir parçası olarak Filecoin, IPFS veya Filecoin’in ağı ile entegre olan Flow’daki her uygun NFT projesi için 5.000 dolar değerinde yatırım programı başlattı.

Dapper, Flow Blockchain’i 2020’nin sonlarında başlattı ve ağ, NBA Top Shot ve CryptoKitties dahil olmak üzere en iyi NFT projelerine ev sahipliği yapıyor. Eylül, Dapper için büyük bir ay oldu ve firma, 250 milyon dolarlık finansman sağlamanın yanı sıra, önde gelen firmalarla çok sayıda ortaklığa imza attı .Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum