Yatırım yapmaya başla!

Ferrari Speciale ve Audi R8’in Kapalı Alanda Kulakları Sağır Eden Motor SesleriOtomobil teknolojisindeki gelişmeler doğrultusunda her geçen gün daha güçlü motorlara sahip arabalar üretilmektedir. Özellikle spor otomobiller alanında ardı arkası kesilmeyen modeller çıkmaktadır. Ferrari ve Audi bu alanda çok güçlü motorlara sahip araçlar üretmektedir.

İzlediğiniz videoda ise Ferrari Speciale modeli ile Audi R8’in bir tünelin içerisindeki motor performanslarına tanık oluyorsunuz. Kapalı alanda çalıştırılan araçların, son gazda çıkardığı sesler bir yandan sağır edecek yüksekliğe sahip iken diğer taraftan da araba ve motor tutkunlarının kulaklarının pasını silecek cinsten.

Görüntülerini izlediğiniz araçların yüksek motor seslerinden de anlaşılacağı üzere çok güçlü motorlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Saniyeler içerisinde çok yüksek hızlara ulaşabilen bu otomobilleri dünyanın en güçlü motorlarına sahip arabalar arasında gösterebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum