Yatırım yapmaya başla!

Ferrari’nin Reddettiği SUV Modelin 2019 Yılı Sonunda Ortaya Çıkacağı Söyleniyor!

İtalyan Ferrari daha fazla dayanamayarak Porsche, Lamborghini ve Maserati karşısına çok hızlı bir SUV koymaya karar verdi! İşte detaylar...
Ferrari’nin Reddettiği SUV Modelin 2019 Yılı Sonunda Ortaya Çıkacağı Söyleniyor!

Spor araba karakterinden ilk 4×4 arazi araç yapımına geçen firmayı Porsche olarak gösterebiliriz. Aslında seri üretim de en çok demek daha mantıklı. Öncesinde Lamborghini LM002 adlı SUV modelle yıllarca önce geçiş yapmıştı. Sonrasında çoklu üretim programında Lamborghini’yi gördük ve karanın en hızlı 4×4 modeli Urus‘la savaşa katılmıştı. Keza Maserati’de Levante ile giriş yapmıştı.

Fiat – Ferrari’yi zirveye taşıyan isim Sergio Marchionne’nin pekte onay vermediği bir çalışmaydı. Ancak sonradan %25’lik büyüme planları için bunun  şart olduğunu söylemişti. Geçtiğimiz Temmuz ayında hayata gözlerini yuman Marchionne’nin ana düşüncesi; herkesin en iyi olduğu alanda ilerlemesi ve çember dışına çıkarak gerçek duruşunu bozmamasıydı!

Gönderilen Resimde Ferrari SUV’un Olabilecek Hali Çizilmiş

Gönderilen Resimde Ferrari SUV'un Olabilecek Hali ÇizilmişRakiplerinin ani SUV model çıkışlarına daha fazla dayanamayan Ferrari’nin de yüksek ihtimalle gelecek yılın sonunda enfes bir SUV yapıyla karşımıza çıkabileceği söyleniyor. İtalyan firma ne kadar da spor araba dışına çıkmanın mantıksız olduğunu söylese de, sistem mecbur bırakıyor.

Ezeli rakibi Lamborghini’nin Urus’u  çıkarması suyun kaynamasını neden oldu. SUV’un Ferrari’nin DNA’sı ile bağdaştırılması zor oldu ancak markanın off roada hazırlanışı çok sesli olacağa benziyor.

Ferrari Rekabet için Urus Değerlerini Aşmak Zorunda

Ferrari Rekabet için Urus Değerlerini Aşmak ZorundaMühendisleri bu saatten sonra belki de firma oluşumundan beri en ciddi çalışmalar bekliyor. Lambo’nun 4×4 arazi aracında şimdiden başarılı olduğunu söyleyebiliriz. 4.0L V8’in çift turbo ile 650 ps ve 850 nm torku açığa çıkarması bunun bir ispatı.

Ferrari SUV’da en az bu kadar güçleri üretebilecek ve 3.6 sn hızlanma, 305 km/h maksimum hızların altına düşmeyecek bir motor modeli göstermesi gerek!

Onun dışında konfor ve diğer yerlerde kusursuz bir ürün yapacağının garantisi verilebilir. Evrenin hızlı SUV savaşlarına Ferrari’de dahil olma kararı aldığına göre bizlere keyifli kapışmaları izlemek düşüyor. Detaylar geldikçe en hızlı şekilde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum