Yatırım yapmaya başla!

Tayvanlı Erkekler Fenomen Hemşireyi Görmek için Sürekli Dişçiye Gidiyor!

Dünyanın en güzel diş hekimi hemşiresi olarak ünlenen Ning Chen o kadar popüler ki çalıştığı merkez neredeyse hiç boş kalmıyor. Karşınızda hastaların görebilmek için sıraya girdiği fenomen hemşire;
Tayvanlı Erkekler Fenomen Hemşireyi Görmek için Sürekli Dişçiye Gidiyor!

Sosyal medya platformlarında “dünyanın en güzel hemşiresi” olarak ünlenen bir fenomenle daha karşı karşıyayız. Zira daha önce de aynı unvanla sosyal medyada fırtınalar estirenleri görmüştük.

31 yaşındaki Lauren Drain onlardan yalnızca bir tanesiydi. Güzel hemşireyi daha yakından tanımak isteyenler, Lauren’in hikayesini buradan öğrenebilirler. Hemen şimdi hakkında konuşacağımız güzel kadın ise diş hemşiresi olarak görev yapıyor ve binlerce kişi tarafından “en güzel” sıfatıyla tanımlanıyor…

25 yaşındaki Tayvanlı Ning Chen, pembe önlüğüyle verdiği pozlarla kısa süre içinde fenomen olmuş.

上班中😇

陳甯揎 (@n_nxd)’in paylaştığı bir gönderi ()

Öyle ki Tayvanlı erkekler, Ning Chen tarafından muayene edilmek için uzun kuyruklarda bekliyorlarmış. Bir erkek arkadaşı olduğunu söyleyen Ning Chen ise “dünyanın en güzel diş hemşiresi” yakıştırmasından dolayı hem çok mutlu hem de şaşkınmış.

Ning Chen’in bu sıfatla anılmaya başlamasının üzerinden çok fazla zaman geçmediğini de ayrıca belirtelim.

Fenomen Diş Hekimliği Hemşiresi Ning ChenŞöyle ki 25 yaşındaki Tayvanlı kadın, hala görev aldığı diş merkezindeki işine bu senenin başlarında girmiş. Ancak kısa süre sonra hastaların, Dr. Min’in yanında çalışan Ning Chen’i görebilmek için bahaneler uydurduğu anlaşılmış.

Ning Chen’in popülaritesinin artmasındaki en önemli sebeplerse onun güzelliğinin yanı sıra sempatik tavırları.

Ning Chen Dünyanın En Güzel Diş Hekimliği HemşiresiHastalara göre genç diş hemşiresi onlara o kadar güler yüzlü ve nazik davranıyor ki dişçi koltuğundan ölesiye korkanların bile yeniden muayeneye gitmek istediği söyleniyor. Sonuçta; Tayvan’daki diş hemşirelerinin genellikle arkadaşça tavırlar sergileyen ve “prezantabl” olanlar arasından seçildiğini düşünürsek, Ning Chen’in popülerliği işvereninin epey hoşuna gitmiştir diye düşünüyorum.

Zira söylenen o ki tedaviye ihtiyacı olan ya da olmayan hastalar Ning Chen’i görebilmek umuduyla Dr. Min’in muayenehanesi önünde uzun kuyruklar oluşturuyor. Hatta bazıları Ning Chen’in gülüşünü görebilmek için yanlış operasyonlar geçirmeye bile razı!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum