Paylaşım

Fenerbahçe’yi Eleyen Vardarlı Futbolculara Zafer Primi: iPhone 7!


 

Bazılarının “köy takımı” olarak adlandırdıkları Vardar, dün oynanan karşılaşmada Fenerbahçe’yi 2-1 mağlup etti. Takımın futbolcularına ise galibiyet primi olarak iPhone 7 verildi!

Bir tarafta dünya çapında büyük başarılar etmiş tecrübeli, yıldız oyunculardan oluşan kadrosu ve 91,5 milyon Euro değeri ile Fenerbahçe, diğer tarafta ise genç oyunculardan oluşan kadrosu ve 11 milyon Euro değeriyle Makedon takımı Vardar… İşte bazen rakibi kadrosu ya da değeri ile ölçmek doğru sonuçları vermiyor.

17 Ağustos’ta Fenerbahçe, Avrupa kupalarında yer alabilmek adına Vardar ile yapmış olduğu maçı 2-0 kaybetmiş ve umutlarını Kadıköy’deki rövanş maçına ertelemişti. Genel kanı, Fenerbahçe’nin evinde “köy takımı” olarak nitelendirilen Vardar’a karşı farklı kazanıp, Avrupa’ya yelken açacağı şeklindeydi. Fakat 24 Ağustos akşamında oynanan maçta takımımız Fenerbahçe, Vardar’a 2-1 mağlup oldu. Vardarlı futbolculara ise galibiyet primi olarak iPhone 7 dağıtıldı.

Vardar, Zoru Başardı!

Vardar, Zoru Başardı!Futbolda bazen kağıt üzerinde yazan bilgiler fazlasıyla yanıltıcı olabiliyorlar. Dün akşam oynanan karşılaşmada, Robin van Persie, Valbuena ve Soldado gibi güçlü oyunculardan donatılmış dev bir kadroya sahip olan Fenerbahçe, Gligorov ve Jighauri’den gelen gollere engel olamayarak, kağıt üzerinde daha güçsüz bir takım imajı çizen Vardar’a elendi.

Fenerbahçe gibi kaliteli oyuncuları bünyesinde barındıran bir takımı hem ilk maçta hem de ikinci maçta yenen Vardar, zoru başararak Avrupa kupalarında da adından söz ettireceğinin sinyallerini verdi.

Takımdaki Her Oyuncuya Bir iPhone 7!

Takımdaki Her Oyuncuya Bir iPhone 7!Fenerbahçe taraftarlarının çoğunluğu henüz elenmenin şokunu üzerinden atamamıştı ki Vardar takımının başkanı, Serget Samsonenko’dan olayın iç yüzünü açığa çıkaran bir açıklama geldi. Aslında “her şey iPhone 7 içindi”.

Genellikle ülkemizdeki büyük takımlarda akıl almaz paralardan oluşan galibiyet primi olarak Vardarlı futbolcuların her birine iPhone 7 hediye edilecek. Ülkemizde milyon dolarlık primlerle yeşil sahalarda varlığıyla yokluğu bir olan “kaliteli” oyuncuların, Vardar’ın bu başarısının örnek almalarını umut ediyor ve bu durum hakkında sizlerin de neler düşündüğünü merak ediyoruz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın