Yatırım yapmaya başla!

Feld&Volk’tan Dünyanın İlk Karbon Fiber Apple Watch Modeli!

Feld&Volk’tan Dünyanın İlk Karbon Fiber Apple Watch Modeli!

Akıllı aksesuarları belki de ilk olarak bizlere tanıtan ve böylesine benimsememizi sağlayan Apple şirketi, geçtiğimiz senelerde sunmuş olduğu Apple Watch ürünleriyle giyilebilir teknoloji için yeni bir çağın kapılarını sonuna kadar aralamıştı. Birçok lüks marka tarafından yeniden tasarlanan bu akıllı saatler, orijinalinden çok daha lüks ve şık tasarımlarıyla birçok insanın sahip olmak isteyeceği aksesuarların ilk sırasında yer almıştı.

Hayatımızın, hayallerimizin ötesinde bir hal almasını sağlayan bu akıllı teknoloji, günümüzde durdurulamaz hale geldi. Birçok insan tarafından temel ihtiyaçlar arasında görülen akıllı telefon modelleri, hayatımızın merkezinde yer alırken daha küçük boyuttaki akıllı saatler ise belki de geleceğin telefonları olarak görev almakta. Bir sürü farklı versiyona sahip olan bu akıllı saatlerden biri olan Apple Watch, işlevselliğinin yanı sıra şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Şimdi ise Feld&Volk firması bu akıllı saatin yapısına karbon fiber ekleyerek çok daha tarz bir ürün olmasını sağlıyor. Dilerseniz, bu lüks firma tarafından üretilen dünyanın ilk karbon fiber kasalı Apple Watch modeline birlikte göz atalım.

İşte karşınızda dünyanın ilk karbon fiber kasalı Apple Watch modeli!

Feld&Volk Firması Sadece Apple Ürünlerini Tasarlıyor

Feld&Volk Firması Sadece Apple Ürünlerini Tasarlıyor2009 yılından beri Apple tarafından üretilen birçok teknolojik cihazı farklı farklı versiyonlara bürüyen Moskova merkezli bir tasarım firması olan Feld&Volk, şimdi ise dünyanın en pahalı akıllı saatleri arasında yer alan Apple Watch modeline farklı bir boyut kazandırdı. Halihazırda lüks bir görünüme sahip olan bu akıllı saate karbon fiber gibi şık, dayanıklı ve oldukça hafif bir materyalin de eklenmesi, Apple Watch modelini daha da çekici hale getirdi.

Feld&Volk Tarafından Yeniden Yorumlanan Apple Watch Saatinin Tasarımı

Feld&Volk Tarafından Yeniden Yorumlanan Apple Watch Saatinin TasarımıBu akıllı saatin tek parça karbon fiberden oluşturulan gövdesinin yanı sıra, düğmeleri ve taç kısmı gibi bazı parçalarında da bu materyal kullanılmıştır. En az ünlü tasarım markası Goldgenie tarafından kişiye özel tasarlanan Apple Watch versiyonu kadar ince bir işçilikle tasarlanmış model, Feld&Volk tarafından adeta baştan yaratılmıştır. Kasası tamamıyla değişen karbon fiber Apple Watch, orijinal versiyonuna göre daha zarif ve daha şık bir görünüm kazanmıştır.

Dünyanın İlk Karbon Fiber Kasalı Apple Watch Saati Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Dünyanın İlk Karbon Fiber Kasalı Apple Watch Saati Ne Zaman Satışa Sunulacak?Feld&Volk, üretmiş olduğu bu yeni Apple Watch modeliyle bir kez daha Apple hayranlarını heyecanlandırmış olup, bu akıllı saatin yeni bir kimlik kazanmasını sağlamıştır. Lüks tasarım firması Feld&Volk tarafından yeniden tasarlanan dünyanın ilk karbon fiber kasalı Apple Watch modelinin fiyatı henüz kesinleşmemiş olsa da düşük bir bedel olacağını sanmıyoruz. Fazlasıyla usta bir işçilik ile tasarlanmış bu akıllı saat, Nisan ayının sonlarına doğru Feld&Volk şirketinin resmi sitesinden satışa sunulacaktır.

Günümüzde Apple ürünlerinin neredeyse her biri, farklı lüks firmalar tarafından yeniden yorumlanıyor. Bu firmalar tarafından yeniden oluşturulan modeller her zaman için olağanüstü yapılara sahip olmasalar da Goldgenie başta olmak üzere bazı bilindik markalar tarafından üretilen çoğu alet tasarımlarıyla orijinallerini geride bırakmayı başarıyor. Birlikte incelemiş olduğumuz dünyanın ilk karbon fiber Apple Watch modelini bileğinizde görmek ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum