Yatırım yapmaya başla!

Feadship Firmasının Süper Yatı Moon Sand ile Maviliklere Yelken Açın!

Feadship Firmasının Süper Yatı Moon Sand ile Maviliklere Yelken Açın!

Yaşadığımız şehirde, bölgede ve ülkede bile gezip görmediğimiz, hatta varlığından bile haberdar olmadığımız birçok güzellik keşfedilmek için bizleri bekliyor. Dünyanın dörtte üçünü kapsayan mavilikler halen daha bütün gizemiyle hayranlık uyandırmaya devam ediyorlar. Birbirinden tuhaf canlılarla dolu, uçsuz bucaksız bu doğa harikalarını keşfe çıkmak istiyorsanız, muhteşem olanaklarla donatılmış süper yatlar sizleri bu hayale ulaştırabilirler.

Sadece mavilikleri değil, aynı zamanda dünyanın hayranlık uyandıran esrarengiz güzelliklerini de keşfedebilmenizi sağlayacak olan bu süper yatlar, belki de dünyanın en güvenli ve en konforlu ulaşım araçları olabilirler. Hollandalı yat üreticisi Feadship firması tarafından inşa edilen Moon Sand adındaki yenilikçi tasarıma sahip süper yat da sahip olduğu olanaklarıyla, bu araçların oldukça kullanışlı ve lüks olduklarını bizlere bir kez daha kanıtlıyor.

Şimdi dilerseniz bu büyüleyici Hollanda yatının güzelliklerine birlikte bir göz atalım.

Tanınmış Firmaların Ellerinde Şekil Bulan Büyüleyici Bir Yat

Tanınmış Firmaların Ellerinde Şekil Bulan Büyüleyici Bir YatHollandalı birçok yatçılık firmasının birleşmesiyle kurulan Feadship firması ilk yatını 170 yıl önce maviliklerle buluşturmuştu. Şimdi ise bu büyük firma Moon Sand adında bir mühendislik harikasıyla karşımıza geliyor. Hayatın anlamını keşfetmenize ön ayak olan Hatteras 70 süper yatına benzer bir tasarıma sahip olsa da 44.2 metrelik boyutuyla Hatteras yatını ikiye katlamayı başarıyor. Tanınmış İngiliz tasarım firması Bannenberg&Rowell Design tarafından tasarlanan ve De Voogy Naval Architects tarafından geliştirilen Moon Sand süper yatı hem dış hem de iç mekanında oldukça lüks olanakları barındırıyor.

Moon Sand Yatının İç Mekanında Eşsiz Bir Dünya Saklı

Moon Sand Yatının İç Mekanında Eşsiz Bir Dünya SaklıZamansız bir dış tasarıma sahip olan Feadship yatının iç mekanı ve olanakları da fazlasıyla yenilikçi öğeler içeriyor. Kıç güvertesindeki sosyalleşebileceğiniz geniş alanların yanı sıra 6.2 metrelik yardımcı botu ve ana güvertedeki büyük yüzme havuzu ile donatılmış. Moon Sand süper yat, başka bir Hollanda güzelliği olan Heesen Project Nina yatını geride bırakmayı başarıyor. Bu özelliklerin yanında güverteler arası geçişi sağlayan ustaca tasarlanmış zemin kaldırma sistemine de sahip. Birçok olanağı bulunan Moon Sand yatı, geniş kıyafet alanıyla donatılmış banyoları, özel çalışma odaları, geniş camlarından gün ışığının girişine izin veren yemek alanlarıyla da eşsiz imkanlarını misafirleriyle paylaşacak.

Süper Yata Yakışan Performansıyla Feadship Moon Sand

Süper Yata Yakışan Performansıyla Feadship Moon SandGöz alıcı renkleri ve materyalleriyle altı kişilik konaklama sağlayan üç adet VIP odasıyla lüks ve ulaşılmaz bir yolculuk sunuyor. Moon Sand, koyu renkli ahşap ve mavinin yoğunlukta olduğu detaylarıyla da rahatlatıcı bir atmosfere imkan tanıyor. Ayrıca üst güvertesinde de keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak olan Feadship ürünü bu eşsiz süper yat 10 notluk hız ile 3600 deniz mili yol alabiliyor.

Maviliklerin büyüleyici güzelliğine, Moon Sand süper yatının eşsiz ve lüks imkanları ile ulaşacaksınız. Hayran bırakan tasarımı ve olağanüstü olanaklarıyla rüya gibi bir seyahat yaşamanıza imkan tanıyacak olan Moon Sand ile bu rüyaya ortak olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum