Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Fast and Furious: Spy Races Animasyon Dizisi Olarak Netflix’e GeliyorFast and Furious: Spy Races Animasyon Dizisi Olarak Netflix’e Geliyor

Yarış filmi denildiğinde akıllara ilk olarak Hızlı ve Öfkeli Serisi geliyor. Serinin 9. filminin beklendiği şu günlerde Netflix’ten yeni bir haber geldi. Efsane seri bu sefer animasyon dizisi olarak izleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor. Spy Racers adı ile yayınlanacak Netflix dizisinden ilk tanıtım filmi de izleyenler ile paylaşıldı.

Dizinin konusuna değinecek olursak Dom Toretto’nun kuzeni Tony Toretto’nun başından geçenlere yer verilecek. Vin Diesel’in yapımcısı olduğu yeni animasyon dizisinde Chris Morgan’ı yazar olarak görüyoruz. Tanıtım filminde çok fazla bir detaya rastlamak mümkün değil. Yaklaşık 30 saniyelik fragmanda, diziden kısa sahnelere rastlamak mümkün. Serinin tutkunu ve animasyon filmlerine meraklı olanları bu yapım fazlasıyla tatmin edecektir.

Spy Racers’in ortaya çıkarılmasında Netflix ve DreamWorks ortak çalışacak. Bilindiği üzere önümüzdeki Ağustos ayında serinin 9. filmi Fast & Furious: Hobbs & Shaw izleyenler ile buluşacak. Başrollerinde Dwayne Johnson ve Jaston Statham’ın yer aldığı filmin bekleyişinde iyice sona yaklaşıldı. Ayrıca önümüzdeki dönemde seriye iki yeni filmin daha eklenmesi bekleniyor.

DreamWorks TV hesabından paylaşılan tanıtım filmine dair henüz bir tarih açıklaması yapılmadı. Serinin animasyon dizisine dair yeni detaylar önümüzdeki günlerde Netflix tarafından açıklanacaktır. Hazırlanan ilk tanıtım filmini videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur