Yatırım yapmaya başla!

Farklı Görünen Kadın Aldığı Tepkileri Aşarak Kendi Kahramanı Olmaya Çalışıyor!

Hepimiz farklı özelliklere sahip olarak dünyaya geliyoruz. Ve her biri bizi biz yapan detaylardan oluşuyor! Ama aramızdan bazıları çok daha ender özelliklere sahip! Tıpkı Libny Molano gibi!
Farklı Görünen Kadın Aldığı Tepkileri Aşarak Kendi Kahramanı Olmaya Çalışıyor!

Evet, uzun, kısa, şişman, zayıf, esmer, kumral… Dünya üzerindeki her bir insan ayrıcalıklı özelliklere sahip olarak dünyaya geliyor! Ve bazılarımız bizi biz yapan bu özelliklerden memnunken, bazılarımız ne yazık ki kendisiyle barışık olmak ne demekmiş bilmiyor.

Zira kişi kendisini sevmedikten, görünümünden memnun olmadıktan sonra yaşamanın pek de bir anlamı kalmıyor. İşte tam da bu noktada sizlere dış görünüşü yüzünden sürekli dışlanan ve tuhaf bakışlara maruz kalan bir kadından bahsetmek istiyorum. Çünkü onun bu yaklaşımlara karşı aldığı tutum, herkese büyük bir ders veriyor.

24 yaşında olan Libny Molano, neredeyse tüm hayatı boyunca başkalarının onu aşağılamalarına ya da kötü davranmalarına tahammül etmek durumunda kalmış.

Libny Molano zor durumları nasıl aştı?

Neredeyse dedim çünkü Libny, taşıdığı özelliklerin başkalarını bu kadar rahatsız etmesine ilk kez okul çağında şahit olmuş.

O zamana kadar 7/24 anne – babasının koruması altında olan Libny, bu dönemlerde kendisinde herhangi bir gariplik varmış gibi falan hissetmemiş.

Çocukluğunda kötü dönemler geçirmiş

Ancak okula başladığında, yaşıtlarının ona karşı davranışları sahip olduğu özelliğin enderliğinin farkına varmasını sağlamış. Kendi deyimiyle, dünyanın en dürüst ve en zalim canlıları olabilen çocuklar, onu sürekli dışlamış.

Kimse Libny ile oynamak istemiyor, hatta yaşıtları onu “goril, dalmaçyalı, şeytan elli” gibi yaftalarla tanımlıyormuş.

Libny hayatı boyunca dışlanmış

Anne ve babasının ona gösterdiği sevgiden, sürekli Libnyye ne kadar özel olduğunu söylemelerinden sonra Libny, çok zor dönemler geçirmiş. Zira nereye gitse üzülüyor, utanıyor, korkuyor ve tedirgin hissediyormuş. Sonunda bu duruma bir son vermesi gerektiğini anlayan Libny, artık korkusuzca yaşamak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Müzisyenlikle uğraşan ve insanların tuhaf bakışlarına hala maruz kalan Libny, kendisini ne kadar sevdiğini insanlara göstermekten çekinmiyor.

Bu durumu aşmak için elinden gelen her şeyi yapıyor

Nadirliğinin ona kattığı güzelliği gören genç kadın, başkalarının da bunu görmesini istiyor. Ailesi ve arkadaşları da Libny’i böyle görmekten gayet memnun. Çünkü sevenleri onun güzelliğini nasıl gördülerse, Libny de artık aynaya o gözlerle bakıyor. Bu arada merak edenler için Libny’nin 200’den fazla doğum lekesine sahip olduğunu ve kolundaki büyük lekenin kılla kaplandığını belirtelim.

Neticede, Libny herhangi bir nedenden dolayı kendisiyle aynı durumu yaşayanlara birkaç öneride bulunuyor. Onlara “sizi farklı kılan özelliğinize sarılın ve onun en iyi yönünüz olduğunu bilin, gözle görünmeseler bile hepimiz bizi biz yapan ayrıcalıklı ‘doğum lekelerine’ sahibiz” sözlerini aklından çıkarmamalarını söylüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kişisel Gelişim kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum