Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Facebook’un Yeni Hizmeti: Yemek Siparişi!

Duyuruya göre artık yemek siparişlerimizi Facebook üzerinde verebileceğiz. Haberin detayları aşağıda…

Milyonlarca insan tarafından kullanılan sosyal medya ağı Facebook, dün yemek siparişiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Duyurusunda, kullanıcıların Facebook üzerinden yemek siparişi verebileceğini belirten Facebook, bu haberle gündeme oturdu.

ABD’de uygulanmaya başlayacak hizmet sayesinde kullanıcılar, çevrelerindeki restoranları görüp, farklı seçeneklerle yemek siparişi verebilecek…

Açıklamada kullanıcıların Facebook üzerinden seçtiği restoranlardan, “eve teslim” ya da “restorandan al” seçenekleriyle sipariş verebileceği duyuruldu.

Buna ek olarak, kullanıcıların civardaki restoranlar hakkında arkadaşlarının yorumlarını okuyabilecekleri de belirtildi.

Görünen o ki Facebook bu özelliğiyle kullanıcıların kendi sitesinde daha uzun süre durmalarını sağlamış olacak.

Facebook Order Food yeni hizmet

Haberin ayrıntıları arasında, ülkedeki Papa John’s, Wingstop, Panera, Jack in the Box, TGI Friday’s, Denny’s, El Pollo Loco, Chipotle, Jimmy John’s ve Five Guys restoranlarının Facebook kullanıcılarına eve teslim seçeneği sunacağı bilgisi de yer alıyor. İlaveten; Delivery.com, DoorDash, ChowNow, Zuppler, EatStreet, Slice ve Olo adlı internet siteleriyle anlaşmalı olan restoranlardan da sipariş verilebilecek.

Facebook’un Türkiye’de hizmete sunulup sunulmayacağı hakkında ise şimdilik herhangi bir bilgi yok. Facebook’un geçen yıldan bu yana üzerinde çalıştığı ve test ettiği hizmete; bilgisayar, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlardan erişilebilecek. Sonuçta; böylelikle Facebook’un kullanıcılarını siteden çıkarmamak için eklediği özelliklere bir yenisi daha eklenmiş oldu. Bakalım, yemek siparişi hizmeti ülkemizden de verilebilecekmiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle