Yatırım yapmaya başla!

Facebook Messenger Lite Uygulamasına Kullanışlı Özellikler Ekledi

Facebook’un düşük boyuttaki mesajlaşma uygulaması Messenger Lite’a yepyeni özellikler eklendi.
Facebook Messenger Lite Uygulamasına Kullanışlı Özellikler Ekledi

Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz aylarda daha az boyuta ve özelliğe sahip Messenger Lite uygulamasını kullanıma sunmuştu. Daha hafifletilmiş bir versiyon olarak sunulan uygulama, düşük seviye cihazlar için daha etkin bir kullanım deneyimi sağlıyor. Ancak şirket, bu uygulamaya kararlı sürümdeki pek çok özelliği ekleyerek güncelledi.

Messenger Lite uygulamasını güncelleyen Facebook, uygulamanın boyutunun yine 10 MB olarak kalmasını sağladı.Yayınlanan güncellemede en dikkat çeken yeniliklerin başında kişiselleştirmeye yer verilmiş.

Messenger Lite Yepyeni Özelliklere Kavuştu

Messenger Lite Yepyeni Özelliklere Kavuştu

Hafifletilmiş sürüm olan Messenger Lite, yeni güncellemeler ile donatıldı. Yayınlanan güncelleme ile Lite sürümü, normal sürümde bulunan sohbet kişiselleştirme özelliklerine sahip oldu. Kullanıcılar istedikleri takdirde, sohbet rengini değiştirip, grup sohbetlerinde kişilere takma isim verebilecekler.

Yapılan değişiklikler tam sürümde olduğu gibi, karşı taraf yapılan değişiklikleri görüntüleme imkanına sahip olacak. Uygulamaya gelen bir diğer yenilik ise dosya paylaşımı özelliği oluyor. Aslında kullanıcılar güncellemeden önce de dosya, resim ve video paylaşımında bulunabiliyordu.

Ancak daha önceden kısıtlı olan bu özellik yeni güncelleme ile çok daha kullanışlı hale geldi. Yapılan yenilik ile beraber, kullanıcılar hem resim hem video paylaşabilecek, hem de dosya ve ses gibi farklı öğeleri gönderebilecek. Yeni güncelleme ile Messenger Lite ile tam sürüm arasındaki farkın oldukça azaldığını söyleyebiliriz. Üsteli Facebook bunu uygulamanın boyutunu değiştirmeden yapıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum