Yatırım yapmaya başla!

Facebook Messenger Kullanıcılarına Eski Mesajları Göstermeye Başladı

Popüler mesajlaşma uygulamalarından Facebook Messenger, bazı kullanıcılara eski mesajları yeniden göstermeye başladı.
Facebook Messenger Kullanıcılarına Eski Mesajları Göstermeye Başladı

Sosyal medya devi Facebook’un mesajlaşma uygulaması son dönemde yeni güncellemeler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde, paylaşılan videoların karşıdaki kişi ile izlenmesini mümkün kılınacağını açıklayan Facebook, son olarak ilginç bir hata ile gündeme geldi.

Bazı kullanıcılar Messenger ile ilgili şaşırtıcı bir hatanın varlığını dile getirdiler. Facebook Messenger’ın, kullanıcıların mesaj kutularında yıllar öncesinden kalma mesajları göstermeye başladığı belirtildi. Son dönemde platformun sürekli kan kaybı yaşadığı şu günlerde, Messenger’da yaşanan son hata, kullanıcıların fazlasıyla canını sıkmış durumda.

Messenger’da Eski Mesajlar Yeni Gibi Görünüyor

Messenger’da Eski Mesajlar Yeni Gibi Görünüyor

Sosyal medya devi Facebook’un, mesajlaşma uygulaması Messenger’ı herkes tarafından kullanılan bir platform haline getirmek istediği biliniyor. Ancak bu konuda bugüne kadar pek başarılı olamayan şirket, şimdi Messenger’da ortaya çıkan ilginç bir hata ile karşılaştı. Twitter’da bazı kullanıcılar Messenger’ın çok eski tarihlerde kalmış konuşmaları yeniymiş gibi gösterdiğini dile getirdi.

Yaşanan bu durumu Facebook yönetimi ise doğruladı. Yetkililer yaptığı açıklamada “Bazı kullanıcılarımız Facebook.com üzerinde eski mesajlarla karşılaşıyor. Bu durumun farkındayız ve en kısa sürede çözülmesi için çalışıyoruz. Söz konusu sorundan dolayı sıkıntı yaşayan kullanıcılarımızdan özür dileriz.” ifadelerine yer verildi. Kullanıcılar ise söz konusu durumdan rahatsızlıklarını dile getiriyorlar. Şirketin yayınlayacağı yeni bir güncelleme ile sorunu ortadan kaldırması bekleniyor.

Facebook’u Silen Sayısı Artıyor

Facebook’u Silen Sayısı Artıyor

Bilindiği üzere geçtiğimiz dönemde veri skandalları ile dünya gündemine oturan ve büyük itibar kaybı yaşayan Facebook’ta kan kaybı devam ediyor. Daha önce Avustralya’da milyonlarca kullanıcının Facebook’u sildiği haberi yer almıştı. Ancak aradan geçen zamanın sosyal medya devinin aleyhine işlediği görülüyor. ABD’de yapılan son bir araştırma platformdaki kullanıcı kaybının devam ettiğini gözler önüne serdi.

ABD’de yapılan son araştırma 18.29 yaş arası kitlenin uygulamayı silmeye devam ettiğini gösteriyor. 3.400 kişi üzerinde yapılan anket sonrası gençlerin %44’ünün geçtiğimiz yıl uygulamayı sildiği ortaya çıktı. Yaş sınırlaması olmaksızın kullanıcıların %26’sı ise uygulamayı en az bir kere de olsa kaldırmış.

Ayrıca Cambridge skandalı sonrası gizlilik konusunda büyük soru işaretleri yaratan Facebook’ta, kullanıcıların %54’ünün gizlilik ayarlarını değiştirdiği belirtildi. Devam eden kan kaybına karşı Facebook’un herhangi bir önlem alıp almayacağı merak ediliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum