Yatırım yapmaya başla!

Facebook Hikayeler Bölümünden Etkinlik Paylaşma Özelliğini Kullanıma Sunuyor

Sosyal medya devi Facebook, Hikayeler bölümüne etkinlik paylaşımı yapma imkanı sunacağını duyurdu.
Facebook Hikayeler Bölümünden Etkinlik Paylaşma Özelliğini Kullanıma Sunuyor

Dünyanın önde gelen sosyal medya platformu Facebook, bünyesinde bulunan pek çok farklı özellik ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Sosyal medya uygulamaları arasında son dönemde en çok kullanılan özelliklerin başında Hikayeler’in geldiğini söyleyebiliriz. Snapchat ile başlayan bu özellik daha sonra Instagram, Facebook ve hatta WhatsApp’ta kullanıma sunulmuştu.

Kullanıcılar Hikayeler ile anlık paylaşımlar yapabiliyor ve takipçileri ile daha kolay iletişime geçebiliyor. Facebook ise Hikayeler üzerinden kullanıcılarına yeni bir özellik sunacağını duyurdu. Bundan böyle kullanıcılar Hikayelerinde etkinlik paylaşımı yapabilecekler. Son yıllarda kan kaybettiği belirtilen sosyal medya devinin, kullanıcılar arasında etkileşimi artırmak için yeni kararlar aldığı görülüyor.

Hikayeler Üzerinden Etkinlik Paylaşımı

Hikayeler Üzerinden Etkinlik Paylaşımı

Sosyal medya devi Facebook son olarak yaptığı duyuru le Hikayeler üzerinden kullanıcıların arkadaşları ile etkinliklerini paylaşmalarına olanak sağlayacağını açıkladı. Facebook insanların çevrimiçi ve çevrimdışı ortamlarda kendileri için önemli olan etkinlikleri paylaşmalarını Hikayeler üzerinden yapmalarına olanak sağlıyor.

Gelen güncelleme ile Hikayeler bölümüne yepyeni özellikler gelmiş olacak. İlk olarak ‘Hikayende Paylaş’ bölümü ile kullanıcılar ziyaret ettikleri bir etkinliği kendi hikayesinde paylaşabilecek ve o etkinliğe katılmak isteyen arkadaşları ile bağlantı kurabilecek. Beraberinde gelen tıklanabilir çıkartmalar ile kullanıcılar paylaştıkları hikayelere çıkartma ekleyebilecek. Etkinliği görüntüleyen başka kullanıcılar ise doğrudan Gidiyorum ya da İlgileniyorum şeklinde görüşlerini bildirme imkanına sahip olacak.

Ayrıca gelen güncelleme ile etkinliğe katılacak arkadaş listesi görüntülenebilecek. Buradan kullanıcılar o arkadaşlar ile iletişime geçip kolaylıkla grup sohbeti başlatabilir. Instagram’ın en gözde özelliklerinden biri olan Hikayeler’i Facebook ta kendi platformun için ilgi çekici hale getirmek istiyor. Kullanıcılar yeni özelliği, ilgili etkinlik sayfasından paylaş butonuna tıklayıp, ‘Hikayende Paylaş’ üzerinden gerçekleştirilebilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum