Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Serinin Beklenen Oyunu F1 2019’dan İlk Tanıtım Videosu GeldiSerinin Beklenen Oyunu F1 2019’dan İlk Tanıtım Videosu Geldi

Formula meraklısı oyuncular uzun zamandır serinin yeni oyunu F1 2019’u bekliyordu. Bekleyiş sürerken heyecanı artıracak ilk tanıtım videosu da gün yüzüne çıktı. Codemasters’in geliştiricisi olduğu F1 2019, önceki oyunlarda olduğu gibi yine grafikleri ve ses kalitesi ile büyülemeyi başarmış.

Oyunda Formula 1 takviminde yer alan yarış pistlerine yer veriliyor ve gerçekçi bir deneyim yaşanıyor. Tanınmış pilotların ve markaların yer aldığı oyunda bu sene yeni uygulamaya yer verilmiş. Bugüne kadar sunulan oyunlarda hep yeni araçlar bulnuyordu. Ancak bu yıl gelecek oyunda eski araçlara da yer verilmiş. Eski F1 araçlarına merakınız var ise gelecek olan yeni oyun tam size diyebiliriz.

Tabi eski model araçlar ile F1 deneyimini yaşamak için oyunu Legends Edition sürümünü almak gerekiyor. Bu yıl oyun ile gelecek bir diğer yenilik ise F2 sınıfları oluyor. F2 sınıfı yarışlar yıl içerisinde yayınlanacak güncelleme ile oyunculara sunulacak. Legends Edition için ön sipariş veren kullanıcılar için oyun 25 Haziran tarihinde sunuluyor. Ön sipariş vermeyen kişiler için oyun 28 Haziran’da satışa sunulacak.

Oyunun sunulacağı platformlar, PC, PS4 ve Xbox One olarak açıklanmıştı. Serinin yeni oyununun PlayStation fiyat bilgisine değinecek olursak, Legends Edition için 349 TL ödemek gerekirken, normal sürümü 299 TL olarak açıklandı. Steam üzerinden PC sürümüne sahip olmak isteyenler ise normal sürümü 92 TL, Legends Edition’u ise 109 TL ile satın alabilirler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur