Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Küçük Dövme Sanatçısı Ezrah’ın Tutku Dolu Hikayesi!

Bazı insanlar tutkularını çok küçük yaşlarda fark edip, o yolda ilerleyecek kadar şanslı oluyor. Tıpkı 12 yaşında tüm dünya tarafından tanınan dövme sanatçısı Ezrah gibi!
Dünyanın En Küçük Dövme Sanatçısı Ezrah’ın Tutku Dolu Hikayesi!

Tutkusunu bilen insan için başarı da mutluluk da para da ulaşılması kolay hedeflerdir. Çünkü tutku, insanın gerçekten istediği şeydir. Ve istemek, klişe gelse de başarının en temel kuralıdır! Kaldı ki yaşanmış hikayelere baktığımızda da bu gerçeği rahatlıkla görebiliyoruz. Dünyaca ünlü isimlerin istisnasız hepsinin bir amaç doğrultusunda çalıştığını ve önlerine çıkan bütün engellere rağmen pes etmeden yola devam ettiklerini biliyoruz. Kaldı ki etrafımızdaki örneklere bakarak da bu sonuca rahatlıkla ulaşabiliriz.

Mesela; sokakta şiir yazarak para kazanan Allan Andre, hayattaki en büyük tutkusunun kalemi olduğunu söylüyor. Keza 14 yaşında milyoner olan dahi ressam da resimsiz bir yaşam düşünemediğini dile getiriyor. Sonuçta; çevremiz bu şekilde tutkularının peşinden giden isimlerin bulunduğu başarı hikayeleri ile dolu! İşte onlardan bir tanesi de dünyanın en küçük dövme sanatçısı olarak anılan 12 yaşındaki Ezrah’ınki:

Ezrah Dormon, henüz 12 yaşında ama tutkusunun ne olduğunu çoktan keşfetmiş ve bu uğurda çalışmaya başlamış.

Ezrah Dormon, henüz 12 yaşında!

Adı her geçen gün daha fazla duyulan dövme sanatçısı Ezrah, küçük yaşına rağmen sevdiği şeyi yaparak para kazanmanın keyfini yaşıyor.

Ezrah The Shark Dormon’ın bu isimle anılmasının sebebi, en sevdiği dövmenin köpekbalığı olması!

En sevdiği dövme köpekbalığı!

Panama’nın Honolulu şehrinde bir dükkanda çalışan Ezrah’a dövme yaptırmak için sırada bekleyen bir dizi müşterisi oluyor.

Dünyanın en başarılı dövme sanatçısı olmak isteyen Ezrah, şimdilik sadece dövmelerin içini doldursa da ünü hızla yayılıyor.

Ezrah, şimdilik sadece dövmelerin içini doldursa da ünü hızla yayılıyor.

Ezrah’ın tutkusu, annesinin dövme yaptırmaya onunla birlikte gittiği gün başlamış. Süreci ilgiyle izleyen küçük çocuk, dövmenin yapılışına o kadar hayran kalmış ki dükkan sahibi Ali Garcia Ezrah’a kayıtsız kalamamış.

Ezrah’ın annesinden izin alarak onun dövmenin içini doldurmasına yardım eden Ali Garcia, küçük çocuğun yeteneğini fark etmiş.

Ve ona dövme yapmanın tekniklerini öğretmeye başlamış. Şu an Ali Garcia’nın dükkanında çıraklık yapan Ezrah, portakallar ve modeller üzerinde denemeler yaparak iyice ustalaşmış.

Matematik öğretmenine bile dövme yapan küçük çocuğun Instagram’daki takipçi sayısı daha şimdiden binlerce kişiye ulaştı.

Thanks for trusting me and support me in all this. Today I am better because I had this amazing oportunity. Thanks @bemund ⚡️🦈❣️

Ezrah The Shark Dormon (@eztheshark)’in paylaştığı bir gönderi ()

Hatta söylenen o ki Ezrah’a dövme yaptırmak isteyenler arasında ünlü isimler bile var. Gerçi bazıları, 12 yaşında bir çocuğun dövme yapmasına karşı çıkıyor ama hiç kimse Ezrah’ın yeteneğini olduğunu inkar etmiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Başarı Hikayeleri kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum