Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Evinizin Ortasına Şimşekler Düşürecek Bulut Hoparlör!

Evinizin Ortasına Şimşekler Düşürecek Bulut Hoparlör!

Hoparlörlere ve ses sistemlerine dünyanın parasını vermekten sıkılmadınız mı? Sürekli bozulma derdi ile uğraşıyorsunuz ve bu da yetmezmiş gibi nereye koyacağınızı dahi bulamıyorsunuz, değil mi? Evet, kimileri evin görselini bozuyor diye tutmak istemiyor kimisi ise kocaman olduklarını düşünüyor. Bunların yanı sıra, küçük hoparlör alanlar ise şarj kablolarını kaybediyor. Hatta, ara sıra hoparlörün kendisini bile kaybedenler olabiliyor.

Şu an için piyasadaki yerini alamasa da cihazın tanıtımını Making Weather ismi ile yapan Crealev Levitation Technology firması, ürünün kullanışının yanı sıra eviniz için mükemmel bir dekoratif eşya olacağını düşünüyorlar. Pek de haksız sayılmazlar aslında. Salonunun ortasında dönen bir bulut olduğunu ve müzik çaldığını düşünsenize. Zemini ayna olan yerlerde havada süzüldüğünü ve dönme hareketinin yanı sıra, şimşek çakacakmış gibi aşağı yukarı hareket etmesi de harika bir görsellik oluşturuyor. Misafirlerinizi etkilemek için bundan daha bir yol bulabilir misiniz? Ayrıca hiçbir kabloya ihtiyacınız yok. Görmüş olduğunuz bulutumuz da son zamanların modası olan Bluetooth hoparlörleri arasındadır.

Favori Şarkınızla Ritim Tutacak Yıldırımlara Ne Dersiniz?

Favori Şarkınızla Ritim Tutacak Yıldırımlara Ne Dersiniz?Son zamanlarda araba ışıklarının müzik esnasındaki ritimlerle uyumlu bir şekilde yanıp sönmesi moda haline geldi. Bulutumuzda da buna benzer bir sistem var. Favori şarkılarınızı dinlerken bulutunuz, etrafa şimşekler saçacak! Şaka bir yana, arabadaki sistemlere benzer bir şekilde, şarkı ile uyumlu olarak yıldırım efekti oluşturuyor.

Piyasaya çıkmadan önce üretici firma tarafından hazırlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Videoda da görülebileceğiniz üzere kullanışlı olmasının yanı sıra, mükemmel bir göz zevki de yaşatmaktadır. Ancak, sadece belirli alanlar üzerinde havada asılı durabiliyor. Ayriyeten evinizi bulut motifleri ile süslemek istiyorsanız, internet üzerinden bulut lambaya da göz atabilirsiniz. İkisi bir arada salonunuza muhteşem bir hava katacaktır.

Bu tarz şeylerin ortaya çıkması piyasada hareketlilik yaratarak, üretici firmaları daha yaratıcı şeyler yapmaya sürüklüyor. Evet, Bluetooth hoparlör bulunması o kadar zor bir şey değil veya ücret olarak çok da pahalı değil ancak görsele önem verenler için Making Weather muhteşem bir tercih diyebilirim.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum