Paylaşım

Evde Tek Başına Filmindeki Baba Rolü ile Tanınan John Heard Öldü!


 

Onlarca filmde oynayan Amerikalı oyuncunun hayatını kaybettiği açıklandı. İşte John Heard’ın ölüm haberi hakkındaki detaylar:

7 Mart 1945 Washington doğumlu aktör, 72 yaşında hayatını kaybetti. Evde Tek Başına’daki ikonik baba rolüyle (Peter McCallister) hafızalara kazınan John Heard, neredeyse tüm hayatı boyunca film ve dizi sektöründe yer almıştır. Cutter’in Yolu, İki Fıstık, Köpekbalığı İstilası, Pelikan Dosyası, Saatler Sonra ve en iyi hapishane filmleri arasındaki Hayvan Fabrikası gibi pek çok filmde oynayan aktörün ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Kaliforniya, Palo Alto’daki otel odasında ölü bulunan John Heard’ın kısa süre önce küçük bir cerrahi operasyon geçirdiği belirtildi.

Kaliforniya, Palo Alto’daki otel odasında ölü bulundu

1999 yılında en iyi yabancı diziler arasındaki The Sopranos ile Emmy Ödülü’ne aday gösterilen oyuncu, Prison Break’te de yer almıştı.

Ölüm nedeni araştırılıyor

Başarılı aktörün en iyi savaş filmleri arasındaki Gladyatör’de oynadığını da hatırlatalım. Sonuç olarak, John Heard’ın ölü bulunduğu resmi olarak açıklandı. Ancak ünlü oyuncunun ölüm nedeni hala araştırılıyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın