Yatırım yapmaya başla!

Evasive Motorsports SEMA Show’a Widebody 2020 Supra ile Getiriyor!

Evasive Motorsports'un Sema için hazırladığı widebody Supra'sı tek kelime ile enfes duruyor!
Evasive Motorsports SEMA Show’a Widebody 2020 Supra ile Getiriyor!

2020 Supra’nın özel versiyonları yapılmaya başlandı ve bir tanesi SEMA’ya geliyor. BMW ile ortak yapım sürecinde imal edilen efsaneyi aslında günden güne daha iyi anlamaya başladık. Toyota kimliğinde olmadığını hissedenler, Supra’nın yeni yeteneklerini gördükçe düşüncelerinden vazgeçtiler. Japon makinanın 3.0L V6’dan aldığı gücün sonradan fazla olduğu keşfedilmiş ve daha hızlı olduğu konuşulmaya başlamıştı.

Bu sene SEMA Show’da süper modifiyeler göreceğimiz şimdiden belli oldu. Beyaz Supra’ya yapılan geniş gövde uygulaması, aracın sistem içerisindeki potansiyelini gösteriyor. Kupa şekillerine bağlı olarak her spor araca abartı süslemeler uygun olmaz. O yüzden incelemeye değer bir Evasive Motorsports Supra’sına gelin beraber bakalım!

Kesinlikle aracın duygusal yapıldığı ve seçilen parçaların dijital ortamda ince ayrıntısına kadar hesaplandığı belli!

Evasive Motorsports Toyota Supra ModifiyeEvasive, kompakt duruşla çıkartılan Supra’nın içerisinden yarışçı bir kimlik çıkarmış. Bu tip geliştirmelerin olmazsa olmazlarından karbon-fiber, aracın eklemelerine yeniden yardımcı olmuş. Spor model genişlemiş ancak aşırı abartıya kaçılmadan. Bunu da 2020 Charger SRT Hellcat Widebody kıvamında olduğunu söylememiz mümkün.

Tampon alt kısmından başlayan yükseltmede alt karbon lip eklenmiş ve normalden biraz daha dışa çıkık şekilde. Ve bu kalıp şişirilen çamurluklara göre hizalanmış. Çamurluklara gelirsek, kaputtaki hava açıklıklarının ön kısmında yapılan bir kabartma işlemi görüyoruz.

Supra’nın saldırgan yapıdaki gelişimi, arka kısma doğru şiddetini artırıyor.

Evasive Motorsports Toyota Supra WidebodyA90’nın seviyeli wideboy geliştirmesinde jant takımı değiştirilmiş. Çamurlukta kesim işleri olmuş ve açıkçası bu da ayrı bir hava katmış. Ön tampon alt ayırıcının devamında alt karbon eteklere yer verilmiş. Şu an gözümüzün önüne burn out yaparken etrafını aşırı dumana maruz bırakmış bir halde geldi.

Evasive Motorsports’un kendi dilinden gitme modifiyesinde geleneksel Ducktail kanadın karbonla uzatıldığını ancak tam üzerine yine orantılı büyüklükte bir downforce kanadın yerleştirildiğini görmekteyiz. Koyu füme karbonlarla Supra’nın çift çıkışlı egzozlarını tutan difüzörde baştan imal edilmiş.

Motorda bir değişim söz konusu mu diye baktığımızda burası ile ilgili bir cevap alamadık. Uzman bir motor üretici B58 kodlu 3.0L V6 motorun özel bir modifikasyonla 1.000 ps yapma hayali vardı. Standart gücün 335 ps olduğunu ancak bazı dyno testlerine göre 380 olan beygirin artış miktarı heyecanlandırıcı.

Bunu Evasive Motorsports yaptı demiyoruz. Ancak gördüğümüz Supra, iki modifiyeci arasındaki bir paylaşımla kaputunun altında 1.000 ps ile gelebilir. Gelirse de ortalığın yıkılacağına eminiz. 4 rakamlı bir ps’e ulaşılmasa da 335 beygirin daha geniş çaplı turbolar veya destekleyici bir süperşarj ile 600 beygirle gelebileceğini düşünüyoruz. 5 Kasımda başlayacak Sema Show’da bakalım daha neler göreceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum