Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Euro Truck Simulator 2 için Türkiye Haritası GeliyorEuro Truck Simulator 2 için Türkiye Haritası Geliyor

Oyun dünyasında simulasyon oyunlarının ayrı bir yeri vardır. Bu oyunların başında ise Euro Truck Simulator’un geldiğini söyleyebiliriz. Ülkemizde de en popüler oyunlardan birisi olan ETS 2, geliştiricisi SCS Software tarafından sürekli yeni DLC paketleri ile güncelleniyor. Serinin son oyunu 2012 yılında çıkmış olmasına rağmen halen hatırı sayılır bir kitle tarafından oynanmakta.

Oyunda Avrupa’nın pek çok ülkesinde tır ile geziyor ve çeşitli nakliye görevlerini yerine getiriyorsunuz. Ülkemizde oyunu oynayanlar ise SCS Software’den Türkiye DLC’sinin gelmesini talep ediyordu. Şirket Road to the Black Sea isimli DLC paketinin duyurusunu yaptı. Paketin içerisinde Bulgaristan, Romanya ile birlikte Türkiye’nin yer alacağı belli oldu.

ETS 2 Türkiye Haritası

Ancak videodan da anlaşılacağı üzere Türkiye için sadece Trakya bölgesine yer verilmiş. Oyun bugün itibariyle Steam’de 39.00 TL satış fiyatına sahip. Road to the Black Sea DLC’si de oyunun Steam sayfasında oluşturulmuş. Türkiye’nin yer aldığı paketin ne zaman oyunculara sunulacağı bilinmiyor. Ayrıca fiyat bilgisi de henüz mevcut değil. Planlanan çıkış tarihi olarak 2019 yılı belirtilmiş.

Türkiye haritasında ülkemiz ile özdeşleşmiş yapılar dikkat çekiyor. Şu an için sadece Trakya bölgesine yer verilmiş ancak oyun Türkiye’de fazlasıyla popüler. Önümüzdeki dönemde ülke genelini kapsayan yeni bir DLC’nin geldiğini görebiliriz. Gelecek olan DLC için hazırlanan tanıtımı videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur