Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Balinalarının Arz Oranı %40’a Yaklaştı

Balinaların artan arz oranı, fiyatı 2.700 dolara yaklaştırdı.
Ethereum Balinalarının Arz Oranı %40’a Yaklaştı

Ethereum ağından gelen veriler, balinaların birikimlerini artırdığını gösteriyor. Santiment verilerine göre üst düzey balinalar, ETH alımlarını aktif hale getirdi. Büyük ETH aşımları ile beraber kripto para biriminin fiyatı hafta sonu 2.600 doların üzerine çıktı.

Santiment veri ajansı tarafından paylaşılan bir analiz tablosu, en büyük kripto balinalarının şu anda Ethereum’un toplam arzının yüzde 39.2’sine sahip olduğunu gösteriyor.

ETH balina arz oranı
Kaynak: Santiment

Şirket, bunun 12 Mayıs’tan bu yana neredeyse üç ayda sahip olunan ETH arzının en büyük kısmı olduğunu vurguluyor.

Bu tanımlanan hesapların her biri, 1.000 ila 100.000 arasında ETH tutuyor. Ethereum ağında 4 Ağustos tarihinde büyük Londra yükseltmesi gerçekleştirilecek.

Uzun zamandır beklenen ETH yükseltmesi, Ethereum’un hisse kanıtı (PoS) algoritmasına geçişinin ve Bitcoin, Litecoin ve Dogecoin dahil olmak üzere birden fazla kripto tarafından kullanılan iş kanıtı (PoW) dökümünün önemli bir parçası olacak.

Ethereum fiyatı an itibariyle 2.580 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto para biriminin güncel piyasa değeri son yükseliş ile beraber 300 milyar doların üzerine çıktı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum