Yatırım yapmaya başla!

ESP Sisteminin Araba Üzerindeki Etkisini Gösteren GörüntülerOtomobil teknolojisinin her geçen gün gelişmesiyle beraber araçlara yeni özellikler eklenmektedir. Arabaların güvenliklerinin arttırılması için yeni nesil teknolojiler gün geçtikçe daha çok kullanılmaktadır.

Bu konuda arabalar için en yararlı teknolojilerden birisi ise ESP olmaktadır. Açılımı Elektronik Denge Programı olan bu teknolojide araçların seyir esnasında maksimum dengeye kavuşması amaçlanmaktadır. Bosch tarafından geliştirilen bu destek biriminde, araçların ani manevra yaptığında dengede kalması sağlanmaktadır.

İzlediğiniz videoda ESP sisteminin araba üzerindeki olumlu etkisini net olarak görebilirsiniz. ESP sisteminin aktif ve pasif olduğu iki durumda araçların sert manevralar karşısında nasıl tepki verdiklerini ayırt edebiliyorsunuz. Bu sisteme sahip araçların, sürüş güvenliği açısından önemli bir avantaja sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum