Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Erkekler için Tasarlanan Akıllı Bir Bilezik: “Armill”

Erkekler için Tasarlanan Akıllı Bir Bilezik: “Armill”

Takıların şahı olan gerdanlıklar ve bilezikler, kadınların vazgeçilmez bir tutkusudur. Genellikle gösterişin temsili olan bu aksesuarlar, giymiş oldukları kıyafetlere uygun olsun ya da olmasın, çoğu zaman kadınlar tarafından diğer hemcinslerini kıskandırmak için kullanılırlar. Ülkemizde özellikle günlerde ve düğünlerde bileklerden düşmeyen bir takı olan bu altın bilezikler, ülkemizin sınırlarını aşıp Oscar Töreni’nde kullanılan en pahalı mücevherler arasında da yer almaktadırlar.

Bu nedenle de ünlü erkek tasarım markası Christophe&Co, sadece kadınların gönlünü kazanmayıp, erkeklere de hitap eden bir akıllı bilezik tasarladı. Bu aksesuar avangart bir tasarım olsun ya da olmasın, elmas ve altın içeriği, donatılmış teknolojik özellikleri ile muazzam bir mühendislik eseridir. Christophe&Co markasının Armills adını vermiş olduğu bu bilezik, yüksek kalitenin ve lüksün yeni bir paradigmasını temsil etmektedir.

Christophe&Co’nun erkekler için üretmiş olduğu bu akıllı bileziğin nasıl bir tasarımın ürünü olduğuna, bünyesinde ne tarz teknolojik özellikler barındırdığına ve bu eşsiz tasarımın fiyatının ne kadar olduğuna birlikte bir göz atalım.

Christophe&Co. Armill Akıllı Bileziğin Tasarımı

Christophe & Co. Armill Akıllı Bileziğinin TasarımıBu akıllı bileziğin, giyilebilir teknolojik özellikleri fazlasıyla kayda değer olsa da tasarımı açısından oldukça eşsiz bir aksesuardır. Christophe&Co, erkeklerin asla hayır diyemeyeceği ve Armill adını verdiği ultra lüks bir akıllı bilezik oluşturabilmek için İtalyan tasarım evi Pininfarina ile işbirliği yapmıştır. Ferrari için tasarımlar yaratan Pininfarina’nın, neredeyse Ferrari’nin sahip olduğu bütün modellerin tasarımını gerçekleştirmesi ve üretmesi otomobil tutkumuzun adını Ferrari koymamızın farklı nedenleri arasında yer almaktadır.

Christophe&Co. Armill bileziğinin yapımında 18 ayar altın kullanılmıştır. Bu bileziğin, en uygun fiyatlısı Virtus, pembe altından yapılan Orion ve 1500 adet değerli taşlar ile döşenmiş Apollo isimli modelleri bulunmaktadır. Ayrıca Christophe&Co, farklı ülkeler için bu bileziğin farklı modellerini de üretmiştir. Örneğin, Orta Doğu’da piyasaya sürmek üzere “Kılıçların Sultanı” adı verilen Selahaddin Eyyubi’nin kılıç figürü; Çin için bağlığın ve gücün sembolü uzun bir ejderha simgesi; Rusya için ise 11. yüzyılda bir ejderhayı öldüren asker olduğu söylenen St. George’un portesi bulunmaktadır.

Christophe&Co Tarafından Üretilen Bileziği Akıllı Yapan Teknolojik Özellikleri

Christophe & Co Tarafından Üretilen Bileziği Akıllı Yapan Teknolojik ÖzellikleriBu tasarım ve mühendislik harikası bilezik, ileri teknolojiye sahip bir donanım modülü ile donatılmıştır. Bu modülün, ultra düşük güç harcayan NFC ve Bluetooth iletişim teknolojileri tamamen güncelleştirilebilir olup, kullanıcının kolunun hareketleri ile şarj olabiliyor. Çağın ötesinde bir kinetik enerji üretim sistemi ile sahiplerinin şarj sıkıntısı yaşamadan bu akıllı bileziği kullanması da sağlanmıştır.

Bu teknolojik bilezik, dünyanın en pahalı takıları kadar yüksek bir fiyat etiketine sahip olmamasına karşın, inanılmaz derecede işlevseldir. Kullanıcıları bir butona basarak, Christophe&Co. arkadaşlık uygulaması ile bu bileziğin kişisel asistanları olmasını sağlayabilirler. Bu özelliklerinin yanı sıra güvenlik sistemi sayesinde kimliklerini doğrulamak için kullanarak dünya çapındaki ortak etkinliklere ve mekanlara giriş yapabilirler. Bu akıllı bilezik, elbette akıllı evler, yatlar, araçlar, kontak lensler, jest ve mimikler ile de entegre şekilde çalışabilmektedir.

Erkekler için Christophe&Co Tasarımı Akıllı Bileziğin Fiyatı

Erkekler İçin Chritophe & Co Tasarımı Olan Akıllı Bileziğin FiyatıSon olarak Christophe&Co şirketi, Armill sahiplerine arkadaşlık uygulaması sayesinde küresel çapta 7/24 hizmet verebilmektedir. Bu hizmeti, Apollo için 3, Orion için 2 ve Virtus için 1 boyunca şarj olmadan kullanıcılarına sunmaktadır. İnanılmaz derecede etkileyici özelliklere sahip bu cihazdan toplamda 425 adet üretilmiştir. Bu sınırlı sayıdaki akıllı bilezik, 300 adet Virtus modeline, 100 Orion ve 25 adet de Apollo modeline sahiptir. Bu modeller sırasıyla, 75 bin, 93 bin ve 149 bin dolarlık fiyat etiketlerine sahiplerdir.

Bileziği sadece kadınlara özel bir takı olarak düşünsek de Pininfarina tarafından tasarlanıp, Christophe&Co bünyesinde üretilen bu bilezik, sahip olduğu tasarım ve teknolojik özellikler sayesinde, erkeklerin bu ön yargısını ortadan kaldırmayı başaracak gibi görünüyor. Peki, sizler bu akıllı bileziği bileğinizde görmek ya da hediye etmek ister miydiniz? Sorumuzun cevabı ile birlikte Christophe&Co Armill hakkındaki düşünce ve yorumlarınızı da bizlerle paylaşırsanız seviniriz.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum