Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan: Ülkenin Kaderi ile AK Parti’ninki İç İçe Geçmiştir

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 seçimlerine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Erdoğan: Ülkenin Kaderi ile AK Parti’ninki İç İçe Geçmiştir
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda 2023 seçimlerine dair konuştu. Seçime bir yıldan az kaldığını, her geçen günün kendileri için hazine değerinde olduğunu söyledi.

“Derdini anlatmak için başını kaldıran her vatandaşımızın AK Parti teşkilatından birisini görecek şekilde işi sıkı tutmalıyız.” diyen Erdoğan, 2023 hedefleri ve vizyonuyla insanların beklentilerinin adresinin kendileri olacağını ifade etti.

Her işte olduğu gibi siyasette de her işin başının insan kaynağı olduğunu belirterek, “Üye sayısı 11 milyonu geçen partide elbette üslubuyla, tavrıyla sıkıntıya yol açan kişiler çıkabilir. Bunları geri plana çekip, kendilerinden başka alanda istifade etmeliyiz.” ifadesini kullandı.

Ortaya çıkan tabloda sadece AK Parti’nin değil ülkemizin de zarar gördüğünü, bu durumda kaybedenin sadece millet olacağını sözlerine ekledi.

“AK Parti’nin kaderiyle ülkenin kaderi et ve tırnak gibi birbiriyle iç içe geçmiştir.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, hiçbir şahsi menfaatin ve kişisel kaprisin bu ilmi misyonun önüne geçemeyeceğini ifade etti.

GCM Yatırım Banner

Seçimden Önce Seçimi Kazanırız

Seçimden Önce Seçimi Kazanırız
Kaynak: Twitter

Şu anda 11 milyon üye olduğunu ve her bir üyenin bunu çoğaltmaları halinde, seçimden önce seçimi kazanacaklarını söyledi.

“CHP’nin başındaki zat kadınları bize karşı kışkırtmaya çalışarak, onları iş hayatının dışında tutmaya çalıştığımızı iddia etmiş.” ifadesini kullanan Erdoğan, “Bay Kemal, kardeşlerimize verdiğimiz kadınlara devlet desteklerini iyi anlatın, istihdama katılsınlar talimatı için gittiler. Bu zatın muhafazakar genç kadınlara seslenmesi yok mu” diyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gönderme yaptı.

Geçim sıkıntısını ve hayat pahalılığını tespit ettiklerini, dünyanın nasıl bir girdaptan geçtiğinin görüleceğini, alınan tedbirlerle insanları geçim sıkıntısından kurtaracaklarını sözlerine ekledi.

Konuşmasında “Aldığımız ve alacağımız tedbirlerle insanları geçim sıkıntısından kurtaracak olan da, enflasyonu düşürecek olan da, herkesin iş-aş sahibi olmasını sağlayacak da biziz.” ifadesine yer verdi.

Coronavirüs salgınıyla sağlık alanındaki sıkıntıların giderek derinleştiğini, bu salgının dünyada ekonomik dengeleri altüst ettiğini söyledi.

Türkiye Salgın Krizini Başarılı Yönetti

Türkiye’nin salgın krizini başarılı yöneten ülkelerin başında geldiğini, bu süreçte hiçbir vatandaşı çaresiz bırakmadıklarını, ekonomik olarak Türkiye’den çok daha zengin ülkelerdeki görüntülerin hiçbirinin ülkemizde yaşanmadığını aktardı.

Petrol, doğalgaz, emtia fiyatlarındaki sıkıntılarda da vatandaşın yanında olduklarını söyleyen Erdoğan, “Serbest piyasa ekonomi kurallarıyla uyuşmayan fahiş fiyatlarla milletimizin rızkına uzananlara karşı düzenlemeleri hayata geçireceğiz. Şu anki küresel kriz ortamından da ülkemizi alnımızın akıyla çıkaracağız.” dedi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.