Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Erdoğan: Ekonomideki Kampanyaları Akamete Uğratacağız

Gençlik Buluşması’nda konuşan Erdoğan, gençlerin bir numaralı partisinin Ak Parti olduğunu söyledi. İşte detaylar;
Erdoğan: Ekonomideki Kampanyaları Akamete Uğratacağız
HABER GİRİŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Külliye’de düzenlenen “Gençlik Buluşması” programında açıklamalarda bulundu. Hayatın her alanında gençlere destek olmanın gayretini sergilediklerini vurgulayan Erdoğan, “Hiçbir zaman gençlerimize tıpış tıpış gideceksiniz, şöyle davranacaksınız demedik.” ifadelerini kullandı.

Eğitimi önceliklerinin başına aldıklarını, Türkiye’nin her köşesini temsil eden gençlerle bir araya geldiklerini belirtti. Vakti geldiğinde siyasette de yönetimde de Türkiye’ye hizmet etme sorumluluğunu gençlere bırakarak kendi köşelerine çekileceklerini aktardı.

Türkiye’nin son iki asrının sürekli bir kavga, kayıp ve bedel ödemeyle geçtiğini söyleyen Erdoğan, mücadele sürecinde milletin kendilerini yalnız bırakmadığını dile getirdi.

“Oyunları Bozacağız”

Bugüne kadar bozdukları oyunlar gibi bundan sonra da tüm oyunları bozacaklarını ifade eden Cumhurbaşkanı, son yıllarda ekonomi ve sosyal yapıyı tahrip üzerinden yürütülen kampanyaları akamete uğratacaklarını açıkladı.

Türkiye’yi yaşanmaz hale getirmeye çalışanların foyalarını ortaya dökeceklerini, tüm değerlere sıkı sıkıya sahip çıkacaklarını vurguladı.

GCM Yatırım Banner

“Gençlerin Bir Numaralı Partisiyiz”

Erdoğan, Türkiye’nin önünde yeni bir seçim olduğunu belirtti ve Türkiye’de gençlerin ezici bir çoğunlukla bir numaralı partisinin Ak Parti olduğunu paylaştı.

31 Mart 2024 seçimlerinde aynı doğrultuda hareket edeceklerini söyledi ve çalışmalara şimdiden başlanmasına istedi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.