Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Erbosan Olağandışı Fiyat Hareketleri Hakkında Açıklama Yaptı

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylarda meydana gelen fiyat hareketliliği konusunda açıklama yapan Erbosan hisselerinde düşüş sürüyor.
Erbosan Olağandışı Fiyat Hareketleri Hakkında Açıklama Yaptı

Erbosan Erciyas Boru Sanayii ve Ticaret A.Ş. şirket paylarında gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketleri konusunda Sermaye Piyasası Kurulu’nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği kapsamında kamuya açıklanmamış özel bir durum olmadığını bildirdi.

Söz konusu açıklama Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda, şirketin Muhasebe Müdürü Nuri Faydalı, Yönetim Kurulu üyesi Şaban Altunbağ imzası ile yayımlandı.

Hafta başından bu yana düşüşün yaşandığı şirket hisseleri, bir ayın en zayıf fiyatını gördü.
Erbosan Erciyas Hisseleri %8 Ekside
Kaynak: Paratic Piyasalar

ERBOS koduyla BIST sınai endeksi altında işlem gören hisseler %9’a yakın değer kaybetti. Hafta boyunca yatırımcısını üzen şirket hisseleri, Çarşamba günü hafif toparlansa da bugün yeniden yön değiştirdi.

16 Eylül işlemlerini 119,7 liradan tamamladı. Cuma gününe 120,4 liradan başlasa da alıcılı seyir kısa sürdü. Günün ilk yarısında sakin bir düşüş grafiği çizdi.

Saat 13.45 sonrasında dik bir düşüş göstererek 108,5 liraya geriledi. Hisseler bugün gerçekleştirdiği sert düşüş ile hem haftanın, hem de son bir aylık dönemin en düşük seviyesine inmiş oldu.

Bir haftalık işlem dönemindeki kayıp oranı %15, bir ayda %25 oldu. Ancak yıllık bazda yatırımcısının yüzünü en çok güldüren şirketler arasında yer alıyor. Erbosan hisseleri, 52 haftalık dönemde %360 oranında değerlendi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum