Yatırım yapmaya başla!

Yükselişini Sürdüren EOS Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Yeniledi

EOS yılbaşından beri üstün bir performans gösteriyor ve bugün tüm zamanların en yüksek seviyesini güncelledi. İşte kripto para piyasasından detaylar;
Yükselişini Sürdüren EOS Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Yeniledi

Kripto para piyasası geçen yıl hayali kurulan ani yükselişi hala gösteremedi. Yükselişler tam başladı derken, her şey tersine dönüyor ve düşüş meydana geliyor. Bitcoin 10 bin dolar sınırına yaklaştığı her hamlede, hızlıca geri çekiliyor. FBI tarafından Mt. Gox bitcoininlerinin yüklü miktarda nakde çevrilmesi de bu noktada önemli görülüyor. Piyasada bu durum yaşanırken, EOS çıktığı ralliyi devam ettiriyor.

EOS bugün 16,60 dolardan güne başladıktan sonra yükselişi sürdürdü ve tüm zamanların en yüksek seviyesini geçti.

EOS 18,72 Dolar ile Tüm Zamanların En Yükseğini Gördü

13 Ocak 2018 tarihinde 17,52 doları görerek rekor kıran EOS, ardından sertçe düşmüştür. Ardından Mart ayının sonlarında başlattığı rallisini devam ettirdi ve bugün 18,72 lirayı görerek rekorunu yukarıya taşıdı. Ethereum blok zincirinden çıkarak kendi sistemine girecek olmasının bu yükselişteki en önemli etken olduğu düşünülüyor.

Kripto Paralarda Görülen Düşüş ve Yükselişlere Göz Atın…

EOS 2018 yılının başından bu yana yüzde 88 oranında yükseldi ve yılın en iyisi olarak adlandırıldı.

Yılbaşından Bu Yana Yüzde 88 Yükseldi

Litecoini yerinden eden EOS, yakın zaman sonra Bitcoin cashi de geçebilir. Son 24 saatte yüzde 21,14 oranında yükselen EOS, 18,397 dolardan alıcı buluyor. Piyasa büyüklüğü ise 15 milyar doların üzerini görmüş durumda.

Bugünkü yükselişiyle dikkat çeken bir diğer coin ise Aeternity oldu ve son 24 saatte yüzde 33,28 yükseldi.

Aeternity Yüzde 33,28 Yükseldi

3,6055 dolardan işlem görmeye başlayan Aeternity’nin piyasa büyüklüğü, 840 milyon doların hemen üzerinde seyrediyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,74 dolara yakın seyreden altcoin, bugün rekorunu 3,83 dolara taşıdı.

Hshare ise bugünün en çok yükselen üçüncü altcoini ve son 24 saatte yüzde 19,05 oranında artı yönde seyretti.

Hshare Yüzde 19,05 Yükseldi

12,6154 dolardan işlem gören Hshare’ın piyasa büyüklüğü ise 541 milyon doların üzerinde yer alıyor. Hshare’da tüm zamanların en yüksek seviyesi, 27 Ağustos 2017 tarihinde 43,17 dolar ile kaydedilmişti. Yükseliş trendi içerisinde olduğu gözlenen altcoin, güne 11,66 dolardan başladıktan sonra en yüksek 12,92 doları kaydetti. Gördüğü en düşük seviye ise 11,24 dolar oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum