Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Enerji Şirketi BOTAŞ Spor Kulübü’ne Sponsor Olacak

Enerji sektörünün bilinen şirketlerinden biri olan Enerya Enerji A.Ş, BOTAŞ Spor Kulübü’ne sponsor olacağını duyurdu. Detaylar haberde...
Enerji Şirketi BOTAŞ Spor Kulübü’ne Sponsor Olacak
HABER GİRİŞ

Birkaç ay önce halka arz olan şirketler arasına katılan Enerya Enerji A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden BOTAŞ Spor Kulübü ile yapılan sponsorluk anlaşması hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, BOTAŞ Spor Kulübü ile 2023-2024 sezonu için geçerli olmak üzere sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Bu kapsamda BOTAŞ Spor Kulübü’ne 1.500.000,00 TL ödeneceğini belirtti.

Yapılan anlaşma kapsamında şirketin sahip olduğu haklar şu şekilde açıklandı:

“Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından kendilerine tahsis edilen Spor Salonu’nda maçların oynandığı esnada reklam verilmesi, Kulüp internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında sponsorluğun ilan edilmesi ve Şirket logosunun Kulüp formasında yer alması hakları.”

GCM Yatırım Banner

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Bu sponsorluk anlaşması ile Türkiye’de kadın basketbolunun başarısına destek vermek amacında olduğumuzu kamuoyunun bilgisine arz ederiz.”

Şirketin (ENERY) kodlu hisseleri yatırımcıya aylık bazda yüzde 1,75 kaybettirirken, haftalık bazda yüzde 4 kazandırdı. Yazım sırasında şirketin hisseleri 140,5 TL’den işlem gördü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.