Yatırım yapmaya başla!

Bugüne Kadar En Yakın Mesafeden Kaydedilmiş Yıldırım Düşmesi GörüntüsüYıldırım düşmesi olayı Dünya’daki en korkunç hava olaylarından birisi olmaktadır. Havada bulunan elektrik yükünün yeryüzüne boşalması ile gerçekleşen bu doğa olayı, yaşandığı bölgede ciddi hasarlar yaratmaktadır.

Videoda izlediğiniz yıldırım düşmesi olayının diğer olanlardan farklı bir özelliği mevcut. Bu sefer yıldırımın düştüğü an son derece yakından kaydediliyor. Norveç’te yaşayan bir vatandaş yıldırımın yanı başına düştüğü anı kaydetmeyi başarıyor.

Son derece yüksek ses yaratan ve düştüğü yerde hasara neden olan yıldırım, korku dolu anların yaşanmasına neden oluyor. Videoda yıldırımın kendisi kaydedilmese de çok yakına düşmüş olması yaşanan olayın büyüklüğü hakkında fikir veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum