Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

En Pahalı 10 Android Uygulaması

Birazdan göreceğiniz listede, dünyanın en pahalı Android uygulamaları yer alıyor. Neden bu kadar pahalı oldukları ve kaç kişi tarafından kullanıldıkları içerğimizde!
En Pahalı 10 Android Uygulaması
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Akıllı telefonlar vitrinleri süslemeye devam ediyor. Yayınlanan bir rapora göre, Android dünya çapında bir yılda tam % 106 büyüme yaşadı. Uygulama piyasadaki rakiplerine karşı da savaş açmış durumda. Herkes tarafından tutulan uygulamanın amiral gemisi olan modelleri piyasayı çalkaladı. Fiyatlar ise değişen bütçelere hitap edebilmek için oldukça farklı miktarlarda. Google ve ortakları kullanıcı deneyimini arttırmak, akıllı telefonu sadece telefon deneyimi olmaktan çıkarmak için Android uygulamalarını daha da genişletti.

Google, mobil işletim sisteminin ilk sürümünü yayımladıktan sonra, Android Market 2008 yılında sadece bir günde açıldı. O zamandan bu yana Google birçok defa Android Market olan Google Play’i yeniledi. Bugün Google Play’de 1 milyondan fazla uygulama olduğu biliniyor. Bu rakamla Google Play, App Store’nin yaklaşık 300.000 adet önündedir. Bundan sadece 2 yıl önce sayı olarak App Store daha öndeydi. Yapılan atakla fark kapanıp lehine açılmaya başladı.

Android uygulamaların fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Ama siz en pahalılarını merak ediyorsanız, listemizde bu sorunun cevabını bulabilmeniz mümkün. Apple Store’de en pahalı uygulama 999.99 dolara satışa sunuluyor. Peki, Google en pahalı uygulamaları için ne kadar talep ediyor? Bu sorunun cevabı ve en pahalı uygulamaların özelliklerini sizler için oluşturduğumuz listeden öğrenmeniz mümkün. Dilerseniz hep birlikte bir göz atalım.

İşte karşınızda en pahalı 10 Android uygulaması:

10 I’m Rich!!! (Beyaz Elmas)

130 Dolar

GCM Yatırım Banner

I’m Rich!!! (Beyaz Elmas)Android bu uygulamayı, cihazınız masa üstünde dururken zenginliği göstermenin bir yolu olarak tanımlıyor. Uygulamanın geliştiricisi Heinrich’dir. Uygulama birazda onun ismini yansıtacak şekilde isimlendirilmiş. Elmasın lüks ile olan ilişkisini telefonunuzda buluşturmak isterseniz, vazgeçemeyeceğiniz bir uygulama olacağı kesin.

9 pcMapper Db – Nova Spatial

149 Dolar

pcMapper Db – Nova SpatialGIS verilerini ve harita düzenine büyük bir tutkunuz mu var? O zaman bu uygulama sizin için! Uygulama harita sistemini ve konumlama gibi özellikleri içerir. Tabi ki bu uygulamayı kullanmak için bazı yan uygulamaların da telefonda yüklü olması gerekir. Telefonlardaki basit harita uygulamalarına göre oldukça gelişmiş bir programdır.

8 Anestezi Merkezi – Unbound Medicine

149.95 Dolar

 Anestezi Merkezi - Unbound Medicine, IncBu uygulama anestezi uzmanlarına yöneliktir. Bu işlemi telefondan öğrenip uygulamak zor olduğu için sadece anestezi uzmanları rahatlıkla kullanabilir. İçerisindeki bilgilerin çoğu tıp diliyle açıklanmaktadır. Anestezi uzmanlarının sıklıkla başvurduğu program, onlar için iyi bir yardımcı.

7 Hemşirelik Merkezi – Unbound Medicine

159.95 Dolar

Hemşirelik Merkezi - Unbound Medicine, IncUnbound Medicine, Google Play’de üst düzey tıbbi referans ile ünlenmiştir. Bu uygulama, Davis’in İlaç Kılavuzu, Tabor’un Tıp Sözlüğü ve çalışma sistemi de dahil olmak üzere hemşirelerin sınavlarını geçmesine yardımcı olur. Mevcut hemşireler de bu programdan yararlanabilir.

6 Acil Merkez – Unbound Medicine

159.95 Dolar

Acil Merkez - Unbound Medicine, IncBaşımıza ne geleceğini, nelerle karşılaşacağımızı asla bilemeyiz. Böyle bir durumda belki de acil yardım hayatınızı kurtaracak. Android’in bu uygulaması ile endişe edilecek bir şey kalmayacaktır.

İlkyardım içerikli bu uygulamada Acil Tıp El Kitabı, Davis’in İlaç Rehberi, Diagnosaurus DDX, Pocket Guide Teşhis Testleri ve MEDLINE Dergileri var.

5 Tıp Merkezi – Unbound Medicine

159.95 Dolar

Tıp Merkezi - Unbound Medicine, IncHekimler, hemşireler ve öğrencilere yönelik bu uygulama ilaç etkileşimleri üzerine kuruludur. MEDLINE dergi ve Klinik 5-Minute Consult’i içerir. Tüm bu tıbbi uygulamalar sayesinde, sağlık konusunda profesyonellere bile ihtiyacınız kalmayabilir.

4 MBE Hazırlık e-BarReview – E MBE

199.99 Dolar

MBE Hazırlık e-BarReview - E MBE, LLCBu uygulama hukuk öğrencilerinin sınavlara hazırlanması için oluşturuldu. 199.99 dolara alabilmeniz mümkün. Son zamanlarda işletim sistemlerinin akıllı telefon kullanıcıları sunduğu en güzel yeniliklerden biri de ders notları oluyor. Yanınızda sayfalar dolusu notlar taşımak yerine, cep telefonunuzdan notlarınızı takip edebilirsiniz. Bu uygulamanın diğer bölümlere de yayılması bekleniyor.

3 Vuvuzela World Cup Horn Plus

200 Dolar

Vuvuzela World Cup Horn Plus2010 Dünya Kupası hepimizin aklındadır hala sanırım. Oynanan çekişmeli maçlardan ziyade, arı kovanını andıran ve 90 dakika biran bile susmayan Vuvuzelalarla akıllarımızda kaldı. Tabi ki bu unutulmaz sesi ölümsüzleştirmek adına bu program çıkarıldı. Uygulama eleştirmeni Kevin bu programı, oldukça mutlu olacağınız bir tasarım, diyerek özetledi .

2 En Pahalı Oyun Uygulamaları

200 Dolar

En Pahalı Oyun Uygulaması - Etay Cohen, SolalTelefonda oyun oynamayı hepimiz seviyoruz. Bunun farkında olan program tasarımcıları da sıklıkla cep oyunları tasarlıyor. aslında çoğu oyunu tamamen ücretsiz telefonunuza indirebilmeniz mümkün, fakat bazı uygulamalar popülerliği ve alt yapılarındaki gelişmişlik nedeniyde ücretli sunulur. Adroid’in bazı oyunları da böyledir.

1 Got Cash? – Vishnu Menon

200 Dolar

Got Cash? - Vishnu MenonBu uygulama eleştirmenler tarafından, tamamen işe yaramaz bir program olarak tanıtıldı. Uygulamanın hiçbir ekstra özelliği yok. Program tüm android cihazlar ile uyumludur. Bu uygulama satın alanlar tarafından en sevilmeyen uygulamalardan biri olarak biliniyor. Uygulama tamamen gösteriş yapabilmenizi sağlar. Ben hiç bir işe yaramayan bir uygulamaya şu kadar dolar verecek kadar zenginim diyebilmekten başka hiç bir işe yaramamaktadır. Şu ana kadar bu uygulamayı 10 ile 20 kişinin aldığı biliniyor. Uygulama Türkiye’de kullanılmamaktadır.

iOS ve Android’in verdiği savaş hepimizin malumudur. Bu mücadelenin bir sonucu olur mu, olursa kim kazanır? Tahmin etmek gerçekten zor. Siz hangisini daha başarılı buluyorsunuz?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.