Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın Farklı Bölgelerinde Meydana Gelmiş 5 Korkunç Kum Fırtınası AnıDoğal afetler, oluşum sırasında çevreye ve insanlara zarar verebiliyor. Bu zarar veren olayların bazıları ölümle sonuçlanabiliyor. Daha önceki videolarımızda sel baskınları, tsunamiler, yangınlar ve buna benzer birkaç doğal afet oluşumundan bahsetmiştik.

Bu tarz olayların oluşumunda çevresel etkenler büyük rol oynuyor. Bu videomuzda hortuma kadar dönüşebilen kum fırtınalarından bahsedeceğiz. Bu kum fırtınaları oluşum sırasında çevrede bulunan evleri, binaları aşıyor ve bir yığın halinde ilerliyor. Videoda izlediğiniz gibi oluşan kum fırtınası bir toz bulutu halinde şehri sarıyor ve hiçbir yer gözle görülemeyecek dereceye geliyor.

Sizler için bu kum fırtınalarının oluşum anlarının ait olduğu görüntüleri derledik. Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum