Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

En Çok İşlem Görenlerden SASA Hisseleri %5 Üzeri Primlendi

Günün en çok işlem gören hisseleri arasında yer alan SASA, yüzde 5’in üzerinde artıda hareket ediyor.
En Çok İşlem Görenlerden SASA Hisseleri %5 Üzeri Primlendi

Borsada günün en çok işlem görenlerine liderlik eden SASA Polyester Sanayi A.Ş. (SASA) hisseleri, yüzde 5’in üzerinde primli seyrediyor.

Bir haftadır yükseliş eğilimi kaydeden SASA hisseleri, 10 Mart Çarşamba günü kapanışı 46,46 TL seviyesinde yaptıktan sonra bugüne 48,6 lira ile başladı.

Sert yükseliş kaydeden ve Borsa İstanbul’da en çok işlem gören hisseler, açılışın ardından kademeli olarak artmaya devam etti. Gün içinde en yüksek 49,74 lirayı gören SASA hisse senetleri, ardından kazançlarının hafifçe geri vermeye başladı.

Bununla birlikte TSİ 12:35 sularında yüzde 5,25 artıda 45,92 TL düzeyinde hareket etti.
Sasa Hisse 11 Mart %5 Prim
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Dünkü işlemlerde ise 15:25 civarında 46,46 lirada hisselere devre kesici uygulaması başlamıştı.

Hisseler son yükselişle bir haftanın en yükseği 46,46 lira seviyesini aşarken ilk direnç noktası 50,06 lirada bulunuyor. Bu seviyeyi aşması durumunda 51,09’luk ikinci direnç var.

Aşağı yönlü hareket durumunda ise ilk destek 47,56 olarak belirtilirken ikinci destek 46,21’e işaret ediyor. Yıllık getirisi yüzde 85,69 olan hisselerin haftalık getirisi yüzde 18,64’e ulaştı. Aylık kazanca bakıldığında ise yüzde 41 artıda olduğu görülüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum