Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Emlak Konut Kartal Esentepe 1. Etap İhalesi için Tarih Verdi

Emlak Konut GYO, İstanbul - Kartal Esentepe 1. etap ihalesi için tarih verirken, hisseleri 2,22 lirada bulunuyor.
Emlak Konut Kartal Esentepe 1. Etap İhalesi için Tarih Verdi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Emlak Konut) projelerine hız kesmeden devam ediyor. Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, İstanbul Kartal Esentepe 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi için tarih verdi.

Emlak Konut ihalenin 1. oturumunun 30 Haziran 2021 Çarşamba günü saat 11:00’de gerçekleştirileceğini açıkladı. İhaleye ilişkin bilgileri ekte bildiren şirket, Millet Bahçesi’ne komşu olan ticari ve konut fonksiyonlu toplam 38.334,33 metrekare arsa alanının ihalesini gerçekleştirecek. Bölgede yapılaşma koşulları kapsamında toplam emsale esas inşaat alanının 69.001,80 metrekare olduğunu belirtti.

Şirketin hisselerine baktığımızda ise TSİ 10:35 sularında %0,45 oranında ekside 2,22 liradan alıcı bulduğu görülüyor.
Emlak Konut Hisseleri %0,45 Düşüş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

EKGYO kodlu hisseler, dünkü işlemleri 2,22 liradan tamamladıktan sonra yatay bir açılış gerçekleştirdi. Açılış dakikalarında en düşük 2,21 lirayı kaydeden hisseler, en yüksek 2,23 liradan işlem gördü. Emlak Konut hisseleri 1 yılın en yüksek seviyesini ise 2,72 lira ile 9 Şubat gününde kaydetmişti.

Hisselerde 2,2033 ve 2,1866 lira seviyeleri önemli destek noktaları olarak görev yapıyor. Yukarı yönde ise hisselerde 2,2333 ve 2,2466 seviyeleri takip ediliyor.

Emlak Konut hisselerinin farklı periyotlardaki performansı izlendiğinde de haftalık bazda %2,77 kazanç sağladığı görülüyor. Aylık periyotta %13,26 değerlenen hisseler, yıllık bazda %19,35 kazanç sağlamış durumda.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum