Yatırım yapmaya başla!

Elvis Presley Restore Edilmiş 57 Model BMW 507 ile Yeniden Hayat Buluyor

Elvis Presley Restore Edilmiş 57 Model BMW 507 ile Yeniden Hayat Buluyor

Rock’n Roll denince akla gelen ilk isim olan ve bu eşsiz müzik tarzının “Kralı” olarak nitelendirilen Elvis Presley, 1953 yılından 1977 yılına kadar dünya çapında milyonların oluşturduğu bir hayran kitlesine sahipti. Karakteristik sesiyle müzikseverleri büyülemeyi başaran Presley, 77 yılında kalp yetmezliği nedeniyle vefat ettiğinde hayranlarını büyük bir yasa boğdu. Ancak bu ünlü ismin adı eşsiz parçalarıyla halen daha anılmaya ve yaşamaya devam ediyor.

Sadece yaşadığı dönemin insanlarına değil, aynı zamanda şu anki neslin de hayranlıkla dinlediği bir müzisyen olan Presley, tüm zamanların en pahalı Rock’n Roll hatıraları arasında olan yaklaşık 183 bin dolar değerindeki 63 model Rolls-Royce otomobiliyle öldükten sonra bile manşet olmayı başarmıştı. Şimdi ise dünya çapında nam salmış bu ünlü isim, restore edilmiş 57 model BMW 507 otomobiliyle yeniden hayat buluyor.

Dilerseniz, Rock’n Roll Kralı Elvis’in bu yenilenen BMW 507 modeline yakından bir göz atalım:

Şirketlerin Yenilemek için Peşinden Koştuğu Bir Araba

Şirketlerin Yenilemek İçin Peşinden Koştuğu Bir ArabaElvis gibi efsaneleşmiş bir şarkıcının yaşamış olduğu döneme tanıklık eden birçok insan, onu yarı tanrı olarak görebilirler. Ancak her ne kadar Rock’n Roll müziğinin Kralı olarak anılırsanız anılın, ABD ordusunda görev almak zorundasınız. İşte bu dünya starı da 1958 yılında, ABD ordusu ile birlikte Almanya’da hizmet verdi. O zamanlarda 1957 model bir BMW 507 otomobili satın almıştı. Ancak görevinden dolayı bu eşsiz modeli çok fazla kullanamamıştı. 2014 yılına kadar Elvis’in BMW’si, bu ünlü ismin çeşitli hayranları tarafından satın alındı.  Elbette ki birçok tanınmış şirket de bu süre zarfı içerisinde Elvis’in bu güzel otomobilinin yenilenmesini üstlenmek istedi ve iki aylık bir çalışmanın ardından bu hayal gerçeğe dönüştü.

ÜNLÜ İSİMLERİN SAHİP OLDUĞU LÜKS ARAÇLAR İÇİN TIKLAYIN.

Sınırlı Sayıdaki BMW 507 Modelinin Değeri

Sınırlı Sayıdaki BMW 507 Modelinin DeğeriBulunduğu sektörün Elvis’i olan 1957 BMW 507 modelinden dünya üzerinde sadece 254 adet bulunuyor. Tamamıyla nadir bir otomobil olan 1957 BMW 507 modelinin değeri, günümüzde 2.5 milyon doları bulabiliyor. Heyecan uyandıran klasik bir yarış makinesi olan bu BMW modeli, Rock’n Roll Kralı ile birlikte ölümsüzleşiyor. BMW 507 modeli; beyaz Tüy olarak adlandırılan boyası, astar kaplaması, dolgu maddesi ve iç mekan döşemeleriyle 60 yıl öncesinin büyüleyici otomobillerinden biri olarak yeniden karşımıza geliyor.

Elvis’in Efsanevi Otomobili Üzerinde Yapılan Yenilikler

Elvis'in Efsanevi Otomobili Üzerinde Yapılan YeniliklerBöylesine güzel bir aracın Kral’a layık bir model olmasının başka bir nedeni de sahip olduğu performans özellikleridir. 150 beygir gücü üretebilen 3.2 litrelik V8 motor ile güçlendirilen bu model orijinal parçalara bağlı kalınarak restore edilmiştir. Bu teknik parçaların yanı sıra eski ve yeni parçalara ait bileşenler ile de donatılan bu eşsiz başyapıt, hala göz alıcı güzelliğini korumaya devam ediyor. Siyah ve beyaz iç mekanında bulunan Becker Mexico, radyo da adeta bu güzel aracın orijinalliğini kanıtlıyor.

Gelmiş geçmiş en büyük hayran kitlesine sahip dünya çapında tanınan şarkıcılardan biri olan Elvis Presley, müzik ve sinema dünyasına kazandırmış olduğu eserler ile şöhretini sürdürmeye devam ediyor. Başlı başına eşsiz bir BMW modeli olan 507 de Elvis Presley’nin şöhretinden nasibini alan öğelerden bir tanesidir. Yenilenen gövdesi, iç mekanı ve performans özellikleriyle Elvis’in 57 model BMW 507 otomobiline sahip olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum