Yatırım yapmaya başla!

Elon Musk Zombilerle Savaşta Kullanılacak Yeni Ürünü Alev Silahıyla Olay Yarattı!

Elon Musk, zombi istilası yaratacağı yönündeki söylentiler, satışa sunduğu alev silahı ve kripto para yorumu ile gündeme oturdu. İşte olay yaratan Musk ve haberin detayları;
Elon Musk Zombilerle Savaşta Kullanılacak Yeni Ürünü Alev Silahıyla Olay Yarattı!

Girişimleri ve başarıları tüm dünyanın odak noktasında olan Elon Musk, yine tartışmalı bir haberler gündeme geldi. Tesla ve SpaceX’in kurucusu bu kez de satışa sunulan alev silahlarıyla dikkat çekti.

The Boring Company isimli şirketinin yeni ürününü Instagram’da “küçük arkadaşıma merhaba deyin” yorumuyla tanıtan Elon Musk, bu silahıyla gerçek dünyanın Iron Man’inin Elon Musk olduğunu bir kez daha gösterdi.

The Boring Company’nin sınırlı sayıda üretilen yeni ürününü sosyal medya hesaplarından duyuran Musk, yine gündeme bomba gibi düştü.

Satışa sunulan alev silahlarıyla tartışmalara yol açan Elon Musk, beraberinde pek çok soru işareti getirdi. Yanında bir yangın tüpü ile beraber 500 dolara satılan alev silahları, 3 metreye kadar alev püskürtüyor ve ABD yasalarına göre silah sayılmıyor.

Kaldı ki Musk, şehirlerin altına tüneller kazmak için kurulan şirketinin neden böyle bir silah ürettiği sorusuna “eğlenmek için” cevabını veriyor.

Neticede; alev silahları epey ilgi çekti ve Musk’ın 20 bin adet üretilecek yeni ürünü saatler içinde 7 bin ön sipariş rakamına ulaştı.

Yeri gelmişken; çılgın mucidin The Boring Company’nin 50 bin şapka satışı sayısına ulaştığında alev silahı yapacağını duyurduğunu da belirtelim. Ancak Musk’ın bu duyurusu pek çok kişi tarafından ciddiye alınmamış, sözlerinin şaka olduğu düşünülmüştü. Ancak hepimizin gördüğü gibi Musk sözlerinde gayet ciddiymiş ki alev silahını satışa çıkardı.

Ve bu ürünün beraberinde getirdiği en dikkat çeken yorum; Musk’ın gizli bir zombi istilası yaratmayı planladığı söylentileri oldu.

Söylentilere kayıtsız kalamayan ünlü girişimci Twitter hesabından “alev silahı talebi yaratmak için zombi kıyameti planladığım söylentileri tamamen asılsızdır” şeklinde bir paylaşım yaptı.

İlaveten; “zombi istilası olduğunda, alev makinesi aldığın için mutlu olacaksın, yaşayan ölülerin üzerinde etkili” dedi.

Elon Musk'ın Yeni Alev Silahı Zombi İstilası SöylentileriSözlerine; ürünün zombi istilasında işe yaramaması halinde alıcılara para iadesi yapılacağını da ekledi. Tüm bunlara ek olarak; Musk bir tweetinde “alev silahının anahtar kelimesi “kripto para” ve ücretsiz bir blok zinciriyle birlikte geliyor” yorumunu yaptı.

Paylaşımında ne demek istediği konusunda ise milyon tane farklı yorum yapıldı. Neticede; The Boring Company’e fon sağlamak için tanıttığı yeni ürününün tanıtımında hedefine ulaşarak odak noktası haline geldi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum