Yatırım yapmaya başla!

Elon Musk Otomobilleri Gökyüzüne Çıkartıyor!

Elon Musk, insanların daha rahat ulaşım araçlarına sahip olması gerektiğini savunarak, otomobilleri gökyüzüne çıkartıyor!
Elon Musk Otomobilleri Gökyüzüne Çıkartıyor!

Elon Musk, her ne kadar kara taşıtlarına yaptığı yatırımlarla anılsa da asıl hedefi otomobilleri gökyüzüne çıkarmak. Tesla Motors’u faaliyete geçirdiği zamanlarda sipariş üzerine imal edip, Model S’i müşterilerine belirli zaman dilimlerinde teslim edebiliyordu. Kısa süre zarfında geldiği son durumlara baktığımızda modellerini daha da çoğaltarak seri üretim yapmaya başladı.

Musk’un Falcon Heavy uzay aracını Mars’a gönderirken nasıl heyacanlığı olduğuna şahit olmuştuk. Durmak bilmeyen dahi insan, elektrikli ve uzay araçlarından sonra son planını açıkladı. Uçan otomobiller!

Tesla Patronu Kolay Ulaşım Araçları Üzerine Çalışıyor

Tesla Patronu Kolay Ulaşım Araçları Üzerine ÇalışıyorElon Musk, en başta alt yapının hızlı bir şekilde düzenlenmesini gerektiğini söylüyor. İnsanların artık A noktasından B noktasına daha kolay şekillerde ve çevre dostu araçlarla seyahat etmesi gerektiğini savunuyor. Ve de bundan 15 – 20 sene sonra dünya halkının arabalara binme konusunda  tereddüt yaşayacağını dile getirdi.

CNET‘e yaptığı konuşmasının devamında; uçan arabaların dünyanın mevcut ulaşım sorunlarının çoğunu çözebileceğine inandığını bildirdi. Musk, yollarımızın gittikçe daha fazla tıkanmaya gittiğini ve boş gökyüzünün sorunlara çare olacağını iddia ediyor.

Her alanda kendini göstermeyi bilen gerçek dünyanın İron Man‘i, insanların kusursuz ulaşımları üzerine gözle görülür çalışmalar yapıyor. Yer altı hızlı ulaşım tüneli, tamamı elektrik gücüyle çalışan arabalar, uzaya fırlatılan roketler derken sıra geldi otomobillerin maviliklere çıkartılmasına!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum