Yatırım yapmaya başla!

Elon Musk Şekerleme Şirketi Projesinde Gayet Ciddi!

Şekerleme işine gireceğini açıklayan ve bu yorumu haliyle şaka olarak algılanan Elon Musk, gayet ciddi olduğunu söyledi. İşte ayrıntılar;
Elon Musk Şekerleme Şirketi Projesinde Gayet Ciddi!

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla gündemde şok etkisi yaratan Elon Musk, bir kez daha şaşırtmayı başardı. Nitekim ünlü girişimci, Twitter’dan yaptığı duyuruyla şekerleme işine gireceğini ve bu konuda çok ama çok ciddi olduğunu belirtti.

Daha birkaç gün önce analistlerin Tesla’yla ilgili sorularını kaba bir şekilde geçiştiren ve uzmanlar yerine bir YouTuber’a yanıt vermesiyle manşetlere taşınan Elon Musk, yeni paylaşımıyla tartışma yaratma konusunda epey yetenekli olduğunu gösterdi. Kaldı ki Elon Musk’ın YouTuber’a yanıt vermesi Tesla hisselerini düşürmüş, şirket bir gecede 2 milyar dolar değer kaybetmişti.

2018’in ilk çeyreğinde 710 milyon dolarlık rekor zarar açıklayan Tesla CEO’su Elon Musk, şekerleme projesiyle tüm dünyanın dikkatini çekti.

Twitter’ı fazlasıyla aktif kullanan isimlerden biri olan Elon Musk, şekerleme şirketi kuracağı yönündeki paylaşımlarıyla odak noktası haline geldi. İnsanların yorumunu şaka olarak algılaması üzerine de “bu konuda gayet ciddiyim ve inanılmaz olacak” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Warren Buffett’ın kendisine yaptığı göndermeye de yanıt veren Elon Musk, ünlü yatırıcının şekerleme projesine yatırım yapmadan duramayacağını da öne sürdü.

Elon Musk Şekerleme ŞirketiVe pek çok kişi Boring Company’i de Twitter’dan duyurarak kuran Elon Musk’ın gerçekten şekerleme işine girebileceği yönünde görüş bildirdi. Öte yandan bazıları da Elon Musk’ın SpaceX ile Mars kolonilerine şeker yollamayı planladığı gibi absürt planlarla olayı geyiğini yaptı. Ancak Elon Musk’ın bu sözlerinde ciddi olup olmadığını anlamak için bekleyip görmekten başka yol yok.

Sonuçta karşımızda ne yapacağı pek belli olmayan, hatta bu durumu bipolarım itirafı ile pekiştiren bir isim var.

Elon Musk Şekerleme Şirketi KuracakGerçi kendisinin Steve Jobs gibi pazarlama konusunda müthiş bir yeteneğe sahip olduğu da gayet aşikar.

Bu noktada, tartışmalı bir ürün olarak epey ses getiren alev silahının 100 saatte 10 milyon dolarlık satış yapmasını örnek olarak verebiliriz. Nitekim bu başarının altında, ünlü girişimcinin mükemmel pazarlama yeteneği ve sıradışı muzipliklerinin olduğu da herkes tarafından biliniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum