Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ellerman House Dünyanın En Pahalı Safari Deneyimine Kapılarını Açıyor!

Ellerman House Dünyanın En Pahalı Safari Deneyimine Kapılarını Açıyor!

Merak, özellikle de zeki insanların en büyük özelliklerinden bir tanesidir. Bugüne kadar ortaya çıkan birçok keşif ve buluş, merak dürtüsünün sonucunda dünyaya kazandırılmıştır. Bizleri heyecanlandıran ve sonucunda eşsiz güzelliklerin keşfedilmesini sağlayan bu dürtü, belki de insanoğlunu ayakta tutan en önemli özellik olabilir. Ayrıca bizlerin böylesine gelişmeler kaydedip, akıl almaz hızlarda evrimleşmemize de yardımcı olmuştur. Sonuç olarak, düşünebilen insan fazlasıyla meraklıdır.

Vahşi yaşamın kalbinin attığı Afrika kıtasında gerçekleştirilen en lüks safari yolculukları da merak duygusunun bizleri sürüklediği etkileyici aktivitelerden sadece bir tanesidir. El değmemiş topraklarda, sadece belgesellerde görmüş olduğumuz bu canlıları yakından görebilmek, fazlasıyla heyecan verici olsa gerek. Bünyesinde farklı türlerde, zengin bir canlı popülasyonuna sahip olan Afrika, ayrıca keşfedilmeyi bekleyen elmas madenleriyle de fazlasıyla merak uyandırıyor.

Dünyanın en pahalı elması Blue Moon gibi değerli taşların keşfedildiği bölge olan Afrika, şimdi de etkileyici bir elmas safarisine davet ediyor. Dünyanın en pahalı safari deneyimi olarak adlandırılan bu elmas avının okyanus dibine dalış ile gerçekleşmesi de bu etkinliği eşsiz kılan bir başka özelliktir. Afrika’nın en lüks otellerinden bir tanesi olan Ellerman House, dünyanın en pahalı ve ilk elmas safarisine ev sahipliği yapıyor. Eğer sizler de bu büyüleyici safari deneyimine hazırsanız, okyanusun dibinden çıkarılmayı bekleyen elmaslara doğru dalışa geçiyoruz.

İşte, huzurlarınızda dünyanın en pahalı safari deneyimi:

Afrika’nın En Lüks Otelinde Eşsiz Bir Safari Deneyimi

Afrika'nın En Lüks Otelinde Eşsiz Bir Safari DeneyimiAfrika kıtasının en etkileyici otellerinden bir tanesi olan Ellerman House, Edward dönemine ait tarzıyla ve devasa yapısıyla Cape Town’un Bantry Koyu’nu süslüyor. Atlas Okyanusu’na uzanan bir kıyı şeridi üzerine yerleştirilmiş bu beş yıldızlı butik otel; dış mimarisi, lüks imkanları, nefes kesen manzarası ve birinci sınıf hizmeti ile misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Ellerman House, Afrika’daki bir başka güzellik olan, vahşi yaşamın olağanüstü güzelliklerini sunan lüks otel Retreat Selous tesisinden çok daha farklı bir safari deneyimine kapılarını açıyor.

Afrika’nın bu lüks oteli, bölgenin mineral açısından fazlasıyla zengin doğu sahillerinde, gerçek bir elmas avına imkan sağlıyor. Profesyonel dalgıçlar eşliğinde, besleyici madde açısından zengin Benguela Akıntısı’nın gerçekleştiği bölgede, elmasları keşfedebiliyorsunuz. Bu eşsiz deneyime katıldığınız takdirde, en az bir değerli taş keşfetmiş olacaksınız. Belki de bulmuş olduğunuz değerli taşı “hatıra” olarak almak isteyebilirsiniz.

Lüks Olanaklarla Donatılmış İnanılmaz Bir Elmas Avı

Lüks Olanaklarla Donatılmış İnanılmaz Bir Elmas AvıDeğerli taşların keşfedildiği bu büyüleyici deneyim paketi, elbette ki okyanus safarisi ile sınırlı değil. Misafirler, Port Nolloth bölgesine özel bir jet ile transfer edilmeden önce, lüks bir limuzin tarafından, konaklamış oldukları büyüleyici Ellerman House villalarından alınıyor. Sonrasında gerçekleşen eşsiz safari deneyiminin ardından ise dünyanın en pahalı şampanya markaları arasında yer alan Dom Perignon ürünleri eşliğinde, seçkin şefler tarafından hazırlanan leziz akşam yemekleri servis ediliyor. Ultra lüks imkanlarla donatılmış bu eşsiz deneyime ulaşmanın maliyeti de elbette ki oldukça yüksek.

Dünyanın En Pahalı Safarisinin Maliyeti Ne Kadar?

Dünyanın En Pahalı Safarisinin Maliyeti Ne Kadar?Hem Güney Afrika’nın en etkileyici otelinde konaklayacağınız hem de Atlas Okyanusu’nun derinliklerinde elmas avına çıkacağınız bu macera, oldukça pahalı bir fiyat etiketine sahip. Toplamda 16 bin dolar ödeyerek sahip olabileceğiniz bu deneyim, sizler için kazançlı ve unutulmaz bir anı olabilir. Ayrıca bu deneyim için harcamış olduğunuz her bir dolara değeceğine kesinlikle emin olabilirsiniz.

Afrika’nın zengin doğal güzelliklerinin bir parçası olan elmaslara ve değerli taşlara, Ellerman House sayesinde ulaşabileceksiniz. Muhteşem bir keşfe olanak sunan bu safari deneyiminin sonunda, ödemiş olduğunuz miktardan daha fazlasını kazanmış olarak eve dönebilirsiniz. Üstelik yaşamış olduğunuz lüks ve eşsiz deneyim de cabası. Peki, birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz bu heyecan verici pahalı safari deneyimine katılmak istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum