Yatırım yapmaya başla!

Ellen DeGeneres’ten Stüdyodaki Seyircilerine “1 Milyon Dolarlık” Jest!

ABD’li ünlü sunucu Ellen DeGeneres, seyircilerine milyon dolarlık jest yaptı. İşte “keşke DeGeneres’in izleyicileri arasında olsaydım” dedirtecek haberin detayları;
Ellen DeGeneres’ten Stüdyodaki Seyircilerine “1 Milyon Dolarlık” Jest!

Dünyanın en zengin kadın talk show sunucuları arasında yer alan Ellen DeGeneres, yine gündeme bomba gibi düştü. Bir tek ABD’de değil, tüm dünyada merakla takip edilen isim stüdyosundaki izleyicilere tomar tomar para dağıttı.

Bir markayla yaptığı anlaşma neticesinde stüdyodaki izleyicilere toplamda 1 milyon dolar dağıtacağını söyleyen Ellen DeGeneres, resmen alkış tufanına tutuldu.

Ne kadar cömert olduğunu bir kez daha kanıtlayan ünlü talk show sunucusu, seyircileriyle 1 milyon dolarını paylaştı.

Ellen DeGeneres Seyirciyle 1 Milyon Dolar PaylaştıVe bu davranışıyla, yaptıkları yardımlarla gündemden düşmeyen ünlüler listesinde neden ilk sıralarda yer aldığını da göstermiş oldu. Kendisi daha önce de pek çok kişiye yardım etmiş, cömertliğiyle halkın takdirini kazanmıştı.

Örneğin; 2013 yılında 4 çocuk ile hayat mücadelesi veren Ry’Shonda Fields isimli bir kadına yardım eli uzatmıştı.

Ünlü Sunucu Hayırseverliğiyle TanınıyorBenzeri sayısız iyiliği olan sevilen sunucu şimdi de One Million Acts of Good Campaign kapsamında dağıttığı 1 milyon dolarla gündeme yerleşti.

Kampanyanın sitesine hikayesini gönderenlerden oluşan izleyiciler, Ellen DeGeneres’in sürprizi karşısında sevinç çığlıkları attı.

Seyircilere dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusundaki yardımları için teşekkür eden sunucu, onları 1 milyon dolarla ödüllendirmek istemişti.

Ellen DeGeneres’in Cheerios’la birlikte yürüttüğü etkinlik kapsamında seyircilere koltuklarının altında mısır gevreği kutusu olduğu ve hepsinin 1 milyon dolarlık ödülden birer parça alacağı söylendi. Neticede; hayırsever talk show sunucusu bu jestiyle paylaşmayı ne kadar sevdiğini bir kez daha gösterdi diyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum