Yatırım yapmaya başla!

Zorlu Araziler için Yaratılmış Elektrikli Bisiklet Super Monarch TanıtıldıSon yıllarda üreticilerin piyasaya birbirinden etkileyici elektrikli bisikletler sürdüğüne tanık oluyoruz. Gücünü elektrikli bataryalardan sağlayan otomobil, otobüs, kamyon, motosikletlerden sonra bisikletlerin de bu teknolojiden payını aldığını söyleyebiliriz. Bu amaca hizmet eden pek çok ürünün olduğu elektrikli bisiklet pazarına yeni bir üye daha katıldı. Zorlu araziler için kullanım kolaylığı sağlayan Super Monarch tanıtıldı.

Bisiklet sahip olduğu tasarım itibariyle engebeli yol koşullarına göre dizayn edilmiş. Tanıtılan elektrikli bisiklet kullanıcılara iki farklı seçenek ile sunuluyor. İlk modelde 350W gücünde iki motora yer verilen bisiklet toplamda 700W çekiş gücü sunuyor. Diğer modelde ise 500W gücünde iki motor ile toplamda 1000W performansa yer verilmiş. Elektrikli bisiklet 48 km/s hıza kadar çıkabiliyor ve üzerinde pedal desteğini bulunduruyor.

Bisikletin sahip olduğu bataryalar Super Monarch’a 93 km’ye kadar menzil sunuyor. Tabi burdada kullanım şekli güç tüketiminde önemli rol oynuyor. Bisikletin fren mekanizması ön ve arka bölümde diskler ile oluşturulmuş. Zorlu araziler için dizayn edilen elektrikli bisiklet şehir kullanımı için de son derece uygun bir deneyim sunuyor. Tanıtılan yeni ürünün fiyatı ile el yaktığını söyleyebiliriz.

Super Monarch’ın 700W olan modeli 2.895 dolar başlangıç fiyatı ile müşterilere sunulacak. Arazide daha iyi bir deneyim sunacak 1000W gücündeki elektrikli bisikletin fiyatı ise 3.249 dolar olarak açıklandı. Elektrikli bisikletleri önümüzdeki günlerde daha fazla göreceğimizi söyleyebiliriz. Türünün sağlam modellerinden Super Monarch’ın arazi üzerindeki performansına videodan tanık olabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum