Yatırım yapmaya başla!

Sürücü Dostu Etkileyici Bir Elektrikli Bisiklet: “Noordung Angel Edition”

Sürücü Dostu Etkileyici Bir Elektrikli Bisiklet: “Noordung Angel Edition”

İnsanlığın dönüm noktalarından bir tanesi olan tekerleğin icadı, bizlere ulaşılması zor yeniliklerin kapılarını sonuna kadar açtı. Günümüz teknolojisinin var olmasında da büyük bir role sahip olan bu icat, ulaşım araçları başta olmak üzere daha birçok araç ve gerecin inşasında da yer alıyorlar. Tekerlerden yararlanılarak oluşturulan ilk karmaşık araçlardan olan bisikletler, günümüzde de oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyorlar. Çocukluk hayallerimizden belki de en önemlisi olan bisikletler, bazı ülkelerin ve şehirlerin vazgeçilmez ulaşım araçları olarak yollarda gezinmeye devam ediyorlar.

II. Dünya Savaşı’nda da bazı ülkeler tarafından askeri amaçla kullanılan bu araçlar, günümüzde BestiaNera Sport elektrikli bisiklet gibi teknoloji harikalarına dönüşüyorlar. Hem kullanıcı hem de çevre dostu bir yapıya sahip olan elektrikli bisikletler, gelecekte belki de otomobillerden ve hatta motosikletlerden daha da fazla tercih edilebilirler. Slovenyalı bisiklet üretici Noordung da bu süreci biraz daha hızlandırabilmek adına Angel Edition adında üst düzey bir elektrikli bisiklet serisini bizlerle buluşturuyor.

Teknik özellikleriyle motosikletleri aratmayan Noordung Angel Edition bisikletlerine, dilerseniz birlikte göz atalım:

Ses Sistemiyle Donatılmış Karbon Fiber Gövdesi

Ses Sistemiyle Donatılmış Karbon Fiber GövdesiYenilikçiliğin sınırlarını zorlayan Noordung Angel Edition, değişebilir dört pilin birleşiminden oluşan bir batarya sistemini bünyesinde barındırıyor. Karbon fiberden oluşturulan bu teknoloji harikası, iki adet USB 3.0 girişi, taşınabilir Boombox ses sistemi ve Bluetooth bağlantısı gibi özelliklere sahip. Elektrikli bisiklet Bicicletto gibi üst düzey bir modeli bile gölgelemeyi başaran Noordung Angel Edition, tasarım ve teknik özellikleriyle de aklımızı başımızdan alıyor.

Yenilikçi Teknik Özellikleriyle Sürücüsüne Yardımcı Oluyor

Yenilikçi Teknik Özellikleriyle Sürücüsüne Yardımcı OluyorTamamıyla el yapımı bir elektrikli bisiklet olarak karşımıza gelen Noordung Angel Edition, havanın kalitesini ölçen iki adet hava sensörüyle, sürücüsünün daha temiz bir rotaya geçiş yapabilmesini sağlıyor. Hayallerimizin ötesinde bir bisiklet modeli olan Angel Edition, ayrıca 32 adet lityum iyon bataryasıyla da dikkat çekiyor. Toplamda 15.6 kilogramlık ağırlığa sahip olan Angel Edition, 33.6 wattlık motoruyla yaklaşık 30 kilometrelik bir mesafe kat edebiliyor.

DÜNYANIN EN PAHALI BİSİKLETLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Noordung Angel Edition Elektrikli Bisikletlerinin Fiyatı

Noordung Angel Edition Elektrikli Bisikletlerinin FiyatıBluetooth ve USB bağlantılarıyla 100 saatlik müzik keyfi sunan Noordung Angel Edition; mat siyah şasisi, kahverengi deri kulpları ve kaliteli materyallerden meydana getirilen selesiyle de oldukça etkileyici bir görünüme kavuşuyor. Toplamda sadece 15 adet üretilen bu sınırlı sayıdaki bisiklet modeli, yaklaşık 10 bin Euro değerindeki yurt dışı satış fiyatıyla şanslı sahiplerini arıyor.

Çocukluk hayalimiz olan bisikletler de elektrikli araç teknolojisiyle buluşarak, her yaştan bireyin sahip olmak isteyeceği ulaşım araçları olarak karşımıza geliyorlar. Bu etkileyici teknolojinin son ürünü olan Noordung Angel Edition, sürücüsüne adeta motosiklet ve lüks otomobil konforu sağlıyor. Peki, Noordung Angel Edition ile çocukluğunuza dönmek istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum