Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Edward Dowd: Bitcoin Herkesin Portföyünün Bir Parçası Olacak

Eski Blackrock yöneticisi Edward Dowd son açıklamasında Bitcoin'in geleceğinin oldukça parlak olduğunu söyledi. Detaylar haberde;
Edward Dowd: Bitcoin Herkesin Portföyünün Bir Parçası Olacak
Son Güncelleme: 

Blackrock’ın eski yöneticilerinden yatırım danışmanı Edward Dowd, kripto para piyasasında son dönemde yaşanan kargaşaya rağmen Bitcoin’in kalıcı olacağını düşündüğünü söyledi.

Dowd ayrıca Bitcoin’in tüm yatırımcıların portföyünün bir parçası olacağına sonsuz inancının olduğunun altını çizdi.

“Bitcoin, Altını Tahtından Edebilir”

Layah Heilpern’in podcast yayınında konuşma yapan Dowd, Bitcoin’in olgunlaşmaya devam ettikçe ve benimsenme oranındaki artışların devamıyla birlikte geleneksel yatırım aracı altını liderlikten edebileceğini ifade etti.

Dowd’a göre, altın geçerli ve mantıklı bir yatırım olarak kalmaya devam etse de, Bitcoin bir servet deposu olarak çok daha iyi bir şansa sahip.

Bitcoin’in yükseliş ve düşüşlerle karakterize büyüme yolculuğu, amiral gemisi kripto para biriminin çok daha uzun süre kalmasına yardımcı olacak.

MANŞET HABER
Ekonomide Devasa Büyüme! Üçüncü Çeyrek Beklentileri Aştı

Ünlü yatırım danışmanı konuya dair şu söylemlerde bulundu: “Bitcoin her zaman burada kalmaya devam edecek. Ve herkesin portföyünün bir parçası olacak. En azından Bitcoin ile dijital olarak takas edebilirsiniz. Altın ise benim için çok daha zor bir yatırım aracı. Ancak şunu da söylemeliyim ki, altına karşı değilim ve biraz altına sahip olmak kötü bir fikir değil.

“Bitcoin, Kripto Sektörünün Amazon’u Olma Yolunda”

Dowd, konuşmasının devamında kripto para piyasasının, çoğu şirketin çöktüğü ve daha güçlü olanların hayatta kaldığı dot.com dönemi ile karşılaştırılabileceğine inandığını belirtti.

Kripto sektörünü, şirketlerin yüzde 90’ının sıfıra gittiği dot.com krizine benzettiğini söyleyen Dowd konuşmanını şu sözlerle sonlandırdı:

Bu krizde kalan yüzde 10 ise Amazon oldu. Kripto piyasasının Amazon’unun ne olduğunu bulmak kriptoyla ilgilenenlerin işi. Bana sorarsanız Bitcoin açıkça bu hedefe koşuyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%