Yatırım yapmaya başla!

Düşlerinizi Süsleyecek Harika Bir Ev: Brandywine House

Düşlerinizi Süsleyecek Harika Bir Ev: Brandywine House

Evet, sevgili paratic.com okuyucuları; biliyorsunuz ki şimdiye kadar sizlere birçok ilginç ve çarpıcı ev hakkında yazılar sunduk. Bunların arasında ağaç evler, safari lodgeler, özel adalarda yer alan yapılar, olağanüstü yalılar ve hatta prefabrik evler bile bulunmaktadır. Sizlerle paylaşmış olduğumuz bu evlerin aynısını yaptıramasanız bile, en azından ileride sahip olacağınız evler hususunda ilginç fikirler edinmenize katkı sağlayacağını ve bu yazılarımızdan keyif aldığınızı düşünüyoruz, yanılıyor muyuz? Sonuçta, belki hayatınız boyunca bir yalıya sahip olamayabilirsiniz, ama varsayılan yalıdaki harika terası çok uçuk fiyatlara mal olmadan evinize yaptırabilirsiniz. Belki paylaşmış olduğumuz bir evin mutfağına bayıldınız, işte o zaman da kendinize ona benzer bir mutfak sipariş ederek, yeni evinizden arkadaşlarınıza hoşnutlukla bahsedebilirsiniz.

Neticede, olağanüstü lüks evlere herkes sahip olmak ister ama imkanlar el vermeyince de benim neden böyle bir evim yok deyip karaları bağlamamak lazım, değil mi? Nitekim hayatınız boyunca düşlerinizi süsleyen o eve sahip olmasanız bile, en azından bir parçasını yaşadığınız alana uyarlayarak, siz de hayallerinizi kısmi olarak gerçekleştirmiş olursunuz. İşte bir gün alabileceğiniz, belki de yalnızca bu evleri hayal ederek mutlu olabileceğiniz bir evi daha, hemen şimdi sizlere anlatacağız. Buyurun, ilginç fikirler edinebileceğiniz modern ve lüks Brandywine House isimli evi birlikte inceleyelim.

İşte karşınızda düşlerinizin evi!

Brandywine House

Brandywine HouseBrandywine House, Washington’da modern bir tarza sahip lüks ve göz alıcı bir yapıdır. Özellikle yeni ve enerji dolu çiftler için tasarlanmış olan bu ev, mimar Robert M. Gurney’in başarılı ellerinden çıkmış olan kusursuz bir dizayn olarak görülmektedir. FAIA isimli bir ofisi olan Robert M. Gurney, insanların kapısında adeta kuyruk oluşturduğu sevilen bir mimar olup, Brandywine House’den başka birçok başarılı işe de imzasını atmış bir tasarımcıdır.

Mimar şimdiye kadar sayısız yerel ve ulusal ödül almaya hak kazanmış bir isimdir. Bu ödüllerden bazıları; 2 kez aldığı Ulusal AIA Ödülleri, 6 kez aldığı Ulusal AIA Konut Ödülleri, 3 kez aldığı Amerikan Mimarisi Ödülleri’dir ve bu liste böyle uzayıp gitmektedir. Başarılı bir isim tarafından tasarlanmış bu evin de insanları kendine hayran bırakacak kadar olağanüstü olması da kuvvetle muhtemeldir. Brandywine House’de de bunun apaçık bir örneğini teşkil etmektedir. İsterseniz Washington’da Rock Creek Park’ın kenarında konumlanmış bu evin biraz da yapı özelliklerinden bahsedelim

Brandywine HouseBrandywine House; restoranlara, alışveriş merkezlerine vs. oldukça yakın olarak konumlanan Connecticut caddesinde yer almaktadır. Yani oldukça merkezi olarak inşa edilen bu ev, hayatı seven ve eğlenceli çiftler için hiç şüphesiz mükemmel bir yaşam alanı olacaktır. Ayrıca, oldukça büyük ve yemyeşil ağaçlarla dolu olan bir bahçesi olan ev, istendiği takdirde de kalabalıklardan uzaklaşmak için harika bir kaçış olacaktır. İki katlı olarak inşa edilen Brandywine House’nin bir de çatı katı ve göz alıcı bir manzaraya sahip geniş bir terası bulunmaktadır. Ayrıca yerden tavana kadar uzanan camları olan evin, bu şekilde hem modern bir tarza sahip olması hem de doğal ışık kaynaklarından da daha çok yararlanılması hedeflenmiştir.

L şeklinde inşa edilen olan bu yapının bir yüzme havuzu, açık ve kapalı verandaları ve sadelikle dizayn edilmiş bir iç tasarımı vardır. Evin gerçekten hayranlık uyandırıcı iç tasarımında, birçok ahşap çeşidi kullanılmış olup, bunlardan bazıları; beyaz meşe ağacı, Santos maunu, pelesenk ağacı ve zebra ağacıdır. Ek olarak, bu ağaçların hepsi sertifikalı ormanlardan ve yeniden yapılandırılan ağaçlardan tedarik edilmiştir. Ayrıca evin iç tasarımında bu kaliteli ahşapların yanı sıra, eve biraz gösteriş katabilmek için kalker taşı ve çeşitli granitler kullanılmıştır.

Brandywine HouseSonuç olarak, sizlerle paylaşmış olduğumuz bu göz alıcı evin görsellerini inceleyerek ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz, zira Brandywine House’nin özelliklerini anlatmak için sayfalarca yazı yazmak gerekebilir. İşte bu yüzden siz de bu evin görsellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiz, çünkü emin olun ki Brandywine House sizlere ileride sahip olmak ev konusunda harika fikirler verecektir. Ayrıca paylaşmış olduğumuz bu evi beğendiyseniz, lütfen arkadaşlarınızın da Brandywine House’den haberdar olması için yazımızı etrafınızdakilerle paylaşın ve yorumlarınızı bize bildirin.

Nihai olarak, hiçbir zaman sahip olamasak bile bu mükemmel evin yalnızca resimlerine bakmak bile iç açıcı, öyle değil mi? Evet, dediğinizi duyar gibiyim. Sanırım hiçbirimiz böyle bir eve hayır diyemezdi, değil mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum