Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Dünyanın İlk Lüks Tankı: “Ripsaw EV2”

Bir tank ne kadar lüks olabilir? Cevap vermeden önce haberimizdeki Ripsaw EV2 ile tanışın. İşte muhteşem özellikleri ve lüks donanımlarıyla ilgili bilgiler:
Dünyanın İlk Lüks Tankı: “Ripsaw EV2”
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Tankları, askeri birliklerin savaş aracı olarak biliriz. Onları ayrıcalıklı kılan en belirleyici özellik, kalın zırh ve etkin silah güçleridir. İlk kez 1. Dünya Savaşı’yla tanıdığımız tanklar, zamana ayak uydurarak ilk günlerine nazaran oldukça gelişmiş özellikleriyle varlıklarını sürdürüyor. Ağırlık ve paletlerinin verdiği zarar nedeniyle, onları kamuya açık bir yolda görmemiz neredeyse imkansız. Daha doğrusu imkansızdı! Howe and Howe Technologies isimli firma; ancak film sahnelerinde görebileceğimiz bu durumu gerçeğe dönüştürdü.

Ripsaw EV2 ismi verilen bu tankı yolda görürseniz, “ihtilal mi çıktı” diye sakın şaşırmayın. Zira Ripsaw EV2 isimli araç, tam donanımlı bir tank görünümünde. Askeri ürünlerin insana verdiği soğukluğu bu araçta da hissediyorsunuz; ancak silahlarından arındırıldığı için korkulacak bir durum yok. Bilakis güçlü zırhı ve performansıyla oldukça güvenlikli. Çıkacağınız bir cadde turunda böyle bir araçla gezmeye cesaret eder miydiniz, bilemem; ama özelliklerini öğrendiğinizde dağ taş size dar gelecektir, buna eminim. Dilerseniz hep birlikte bu müthiş aracı daha yakından inceleyelim.

işte karşınızda dünyanın ilk lüks tankı:

Ripsaw EV2 Tank

Ripsaw EV2 TankTankların askeri amaçlarla kullanıldığını hepimiz biliyoruz. Ancak karşınızda duran araç, Howe and Howe Technologies isimli firma sayesinde, artık ticari amaçlı olarak kullanılabilecek. Ripsaw EV2 Extreme Luxury Tank olarak adlandırılan etkileyici tasarım, silahlı olmasa da diğer özellikleriyle tam bir tank görünümünde. Aslında ilk olarak askeri amaçlı üretilen araç, daha sonra geliştirilmiştir. Ripsaw EV2 şu an halka açık biçimde satışa sunuluyor. Tabi, bu lüks tankın binlerce dolarlık ücretini karşılayabilecek bir kesim için!

Ripsaw EV2 TankRipsaw EV2’ye sahip olmak isteyenler, firmaya sipariş verdikten sonra 6 aylık bekleme süresine dayanmak zorunda. Çünkü lüks tasarım, sipariş üzerine tek tek ve el işçiliğiyle üretiliyor. Buna ek olarak, aracın belli başlı özellikleri arasında 12 inçlik süspansiyonu ve 600’den daha fazla beygir gücü üreten dizel motoru bulunuyor. Ayrıca aracın iç tasarımı da son model bir spor arabaya rakip olabilecek nitelikte. Bu konuda da müşterilerin fikirleri alınarak, aracın içinde de istenen geliştirmeler ve uyarlamalar yapılabiliyor. Tabi, Ripsaw EV2’ye sahip olan off-road tutkunlarının da bu araca aşık olacaklarını söylememize gerek yok sanırım. Zira bu araca sahip olacak şanslı isimlerin yollara ihtiyaç duymayacağı bir gerçek. Çünkü Ripsaw EV2 aklınıza gelebilecek hemen her yerde ilerleyebilir.

GCM Yatırım Banner

Askeri araç olarak görmeye alıştığımız bir ürünün, lüks bir araca nasıl dönüştüğüne birlikte göz attık. Eğer amacınız yolda giderken herkesin dikkatini çekmek ve aynı zamanda güçlü bir araca sahip olmaksa, Ripsaw EV2’nin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacağı kesin. Ne dersiniz, böyle bir araçla cadde turu yapmak ister miydiniz?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.