Yatırım yapmaya başla!

Dünyanın En Zengin İkinci Gencine 30.000 Dolarlık Trafik Cezası!

Dünyanın en zengin ikinci genci Katharina G. Andresen’e 30.000 dolarlık trafik cezası kesildi. İşte detaylar;
Dünyanın En Zengin İkinci Gencine 30.000 Dolarlık Trafik Cezası!

Katharina Andresen ismini daha önce duymamış olabilirsiniz ama kendisi bugüne bugün dünyanın en zengin ikinci genci unvanını taşıyor. Anlayacağınız; genç milyarder aslında tüm dünyanın az çok tanıdığı bir kişilik! Peki, Katharina henüz 22 yaşında olmasına rağmen bu servete nasıl ulaştı dersiniz?

İşin gerçeği şanslı kadının zenginliği, Ferd isimli aile şirketinden ve babasının cömertliğinden kaynaklanıyor. Çünkü babası servetini çocuklarına bırakmayacak ünlüler arasına girmek yerine şirketinin hisselerini kızları arasında paylaştırmış. Zaten dünyanın en zengin genci olan Alexandra Andresen de Katharina’nın ablası! Peki, kişilikleri birbirine pek benzemeyen kardeşlerden Katharina ne yapmış da 30.000 dolarlık trafik cezası yemiş? Gelin, hem milyarder genci daha yakından tanıyalım hem de haberin detaylarına bakalım…

Öncelikle dünyanın en zengin genci Alexandra’nın mütevazılığıyla tanındığını ve veganlığı tüm dünyaya tanıtmak istediğini hatırlatalım.

Alexandra Andresen Mütevazı MilyarderHatta yaptığı açıklamalarla sürekli sahip olduğu servetin onu değiştiremeyeceğini ve amaçları için çalışacağını belirtiyor.

Öte yandan; Forbes listesine göre ablasından sonra dünyanın en zengin ikinci genci olan Katharina, görünen o ki para konusunda ablasıyla aynı düşünceleri paylaşmıyor.

Katharina Andresen Ablasına BenzemiyorNeden diye soranlara hemen şu bilgileri verelim.

1.23 milyar dolarlık serveti olan Katharina, alkollü araç kullanmaktan 30.000 dolarlık trafik cezası yemiş.

Katharina Andresen'e 30 Bin Dolarlık Trafik CezasıAudi’sinin sürücü koltuğunda Norveç’in yasal alkol limitinin 3 katına çıktığı anlaşılan Katharina’ya ayrıca 18 gün hapis cezası (tecil edildi) verilerek ehliyetine de 13 ay el konulmuş.

Milyarder genç ise bu durum için çok üzgün olduğunu, o kadar alkol aldığını fark etmediğini belirtmiş.

Dünyanın En Zengin İkinci Genç Milyarrderi Katharina Andresen Tüm bunlara ek olarak; Katharina’nın cezasının çok daha yüksek olabileceğini de belirtelim. Zira Norveç’te alkollü araç kullanmanın cezası kişinin gelirine göre değişkenlik gösteriyor. Ve mahkemenin hakimi de Katharina’ya cezasının 4.9 milyon dolar olabileceğini söylemiş.

Ancak eğitim hayatı devam eden Katarina’nın sabit bir geliri olmadığından dolayı trafik cezası 30.000 dolar olarak belirlenmiş. Ne diyelim, dünyanın en zengin ikinci genci milyon dolarlar ödemekten de daha büyük problemlerden de ucuz kurtulmuş. Umarız, bir daha alkol alarak direksiyon başına geçmeye ve kimsenin hayatını tehdit etmeye kalkışmaz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum